تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۷:۱۷ بازدید: 209      نظرات: 0      کد مطلب: 1140

اهدای 290 میلیون ریال کمک نقدی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در بوکان


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، رئیس زندان بوکان از اهدای 290 میلیون ریال کمک نقدی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در بوکان خبر داد.

قربانعلی کاوان اظهار داشت: خیرین شهرستان بوکان در جشن گلریزان این شهرستان 290 میلیون ریال کمک نقدی برای آزادی زندانیان اهدا کردند.

وی با بیان اینکه این مبالغ برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و زندانیان مالی هزینه می‌شود، تصریح کرد: سال گذشته نیز شاهد جمع‌آوری، 550 میلیون ریال برای آزادی زندانیان بودیم.

رئیس زندان بوکان با بیان اینکه سال گذشته به کمک خیرین شهرستان بوکان، 27 زندانی جزایم غیرعمد و جرایم مالی از زندان آزاد شدند، اذعان داشت: لازم است این سنت حسنه در تمام ایام سال اجرایی شود.

وی با بیان اینکه بوکان رتبه نخست استان را در کاهش جمعیت کیفری دارد، اعلام کرد: امید می‌رود با اقدامات پیشگیرانه که در این شهرستان می‌شود در سال‌های آینده نیز شاهد روند کاهشی در این زمینه باشیم.

کاوان با بیان اینکه این سنت حسنه نباید معطوف به ایام خاصی از سال شود، تصریح کرد: باید جشن‌های گلریزان در سایر ایام سال نیز برگزار شود تا شاهد آزادسازی هر چه بیشتر زندانیان جرایم غیرعمد و جرایم مالی توسط خیرین باشیم.

رئیس زندان بوکان با بیان اینکه خانواده زندانیان نیز در این میان فراموش نمی‌شوند، از پرداخت کمک هزینه تحصیل، مسکن، کمک هزینه جهیزیه و ازدواج برای خانواده زندانیان خبر داد.

 


منبع: فارس
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد