تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۷:۳۳ بازدید: 218      نظرات: 0      کد مطلب: 5089

جشن انقلاب در مسجد شهید شهریکندی مهاباد برگزار شد


به گزارش پابگاه خبری تحلیلی هاژه، روز شنبه 21 بهمن ماه جشن انقلاب با حضور ائمه جماعات، مدیران کانون ها و هیئت امنای مساجد مهاباد در مسجد شهید شهریکندی برگزار گردید.

در این مراسم ماموستا لطیف صبری امام جماعت مسجد شهید شهریکندی مهاباد، با اشاره به پیروزی انقلاب در سال۵۷، تنها راه مبارزه با نظام شاهنشاهی را در آن زمان انقلاب فکری و فرهنگی دانستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه مهاباد اظهار کرد: یکی از رمزهای ماندگاری نظام با وجود انواع دشمن تراشی و رفتارخصمانه و فتنه انگیزی دشمنان انقلاب را اتکای به مردم و توکل به پروردگار متعال و روحیه شهادت طلبی فرزندان این نظام دانست.
 
حجت الاسلام والمسلمین طیب نژاد تصریح کرد: دلیل دشمنی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی عدم همراهی نظام اسلامی با قدرت طلبی و تجاوزات سیاسی و اقتصادی آمریکا دانست. 
 
وی پیشرفت های بسیار کلان نظام اسلامی ستودنی دانست و آن موجبات خرسندی و سایه امید ملت های مستضعف جهان برشمرد و خواستار وحدت آحاد مختلف جامعه علی الخصوص وحدت شیعه و سنی در این منطقه شد. 
 
شایان ذکر است این مراسم تحت کمیته مساجد و تشکل های اسلامی ستاد دهه مبارک فجر با مشارکت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت، دفتر کانون های مساجد مساجد و اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان مهاباد برگزار گردید.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد