تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۲:۳۰ بازدید: 1974      نظرات: 0      کد مطلب: 5088
با حضور فرمانده انتظامی آذربایجان غربی

ساختمان جدید پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد افتتاح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز شنبه 21 بهمن ماه با حضور فرمانده انتظامی آذربایجان غربی و مسئولان شهرستان ساختمان جدید پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد واقع در اول ورودی جاده مهاباد_ارومیه افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ ظهیریان فرمانده انتظامی مهاباد گزارشی از عملکرد 10 ماهه نیروی انتظامی ارائه نمود. 

ماموستا سهرابی امام جمعه مهاباد اظهار کرد: به دلیل هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی، ما امروز شاهد امنیت بالایی در مرزهای کشور و در مهاباد هستیم. 

مهندس محمودزاده نماینده مردم مهاباد گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی که در شهرستان مهاباد وجود دارد، برخی از شغل های کاذب رونق گرفته است و امیدواریم نیروی انتظامی در برخورد با برخی از افراد که از روی ناچاری به قاچاق 200 کیلوگرم البسه و... روی می آورند، از خود تحمل بیشتری نشان دهد.

وی دربخش دیگر از سخنان خود خواستار ایجاد و تأسیس پلیس راه و محل اخذ گواهینامه پایه یکم در مهاباد شد.

دکتر شجاعی فرماندار مهاباد نیز با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی در منطقه خواهان خویشتن داری بیشتر نیروی انتظامی در برخورد با کولبران شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: امروز امنیتی که در جامعه وجود دارد با مشارکت خود مردم بوده است و زمانی که مردم در عرصه نباشند وجود ما ارزشی ندارد.

سردار ناصر اصلانی افزود: ما درپی برخورد قاطع با قاچاقچیان خرده پا(کسی که 50 تا 100 کیلوگرم البسه قاچاق با خود به همراه دارد و به سبب شرایط نامناسب اقتصادی روی به این کار آورده است) نیستیم بلکه سعی می شود با دید اغماض با این افراد رفتار کنیم. 

وی تصریح کرد: در ارتباط با پلیس راه مهاباد موافقت اولیه اخذ گردیده و در صورت مشخص شدن زمین، راه و ترابری می تواند اقدام به ساخت آن نماید ولی اعتبار مصوب برای آن یکساله و زماندار است و باید در همین زمان ساختمان آن احداث گردد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ساختمان جدید راهنمایی و رانندگی مهاباد در مساحت حدود 2000 متر و با هزینه 11000 هزار میلیون ریال در مدت زمان 9 ماه به بهره برداری رسیده است.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از پیمانکار پروژه تجلیل به عمل آمد.  
عکس: بهروز جلفایی آذر

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد