تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۷:۵۵ بازدید: 830      نظرات: 0      کد مطلب: 5076

کلنگ زنی نیروگاه گازی تولید برق در شهرک صنعتی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، اولین نیروگاه گازی تولید برق شهرستان مهاباد با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان در 1300 متر مکعب با حضور مسئولان شهرستان کلنگ زنی شد.

رئیس اداره برق شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: 12 میلیارد تومان اعتبار این پروژه  بصورت وام از محل صندوق توسعه ملی و بیش از 1 میلیارد تومان دیگر نیز توسط سرمایه گذار تامین می گردد که در مرحله اول برای 12 نفر اشتغالزایی ایجاد می کند.

رشید فیض اله بیگی افزود: امسال 750 میلیون تومان برای پروژه های توسعه و تقویت برق روستاهای بخش مرکزی شهرستان مهاباد صرف شده است.

محمد الیاسی سرمایه گذار این پروژه نیز در ادامه با اشاره به اینکه این پروژه در چهارچوب برنامه ششم توسعه و پدافند غیر عامل احداث می شود گفت: این نیروگاه با 3 ژنراتور با برآورد 3 میلیون دلار زیر نظر وزارت نیرو به شبکه برق شهرستان وصل خواهد شد.

***افتتاح پروژه آسفالت و ساماندهی ورودی  روستای دریاس***

پروژه ساماندهی ورودی روستا و آسفالت معابر روستای دریاس با اعتباری بالغ بر 330 میلیون تومان در 9هزار متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد در مراسم افتتاح این پروژه اظهار کرد: به نیابت از 10 پروژه عمرانی دهیاری های بخش مرکزی شامل جدول گذاری و آسفالت معابر روستایی این پروژه به افتتاح می رسد.

سلیمان پاکزاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان و مشارکت های مردمی تامین شده است و امسال چندین پروژه عمرانی دهیاری ها با اعتبار 2 میلیارد و هشتصد میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: مجموع اعتبارات پروژه های بخش مرکزی مهاباد 8 میلیارد و سیصد میلیون تومان است که در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می شوند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد