تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۱:۵۸ بازدید: 547      نظرات: 0      کد مطلب: 5063

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مکانی برای شکوفایی استعدادها


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 16 بهمن ماه، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار هاژه به تشریح اهداف سفر خود به مهاباد پرداخت.

دکتر جواد زاهدی اظهار کرد: هدف از سفر به مهاباد شرکت در مراسم تجلیل از کودکان مدال آور جهانی و ملی کانون های پرورشی کودکان و نوجوانان مهاباد بوده است.

وی افزود: در طول سال و به فراخور در شهرهای مختلف استان از طرف کانون از مدال آوران این عرصه تقدیر و تجلیل شده است که این امر در راستای تشویق این عزیزان و کودکان دیگری که در این برنامه ها شرکت می کنند، صورت می گیرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی تصریح کرد: کانون یکی از نهادهایی است که برای شکوفایی استعدادهای کودکان در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، هنری و.. تلاش می کند. از طرف دیگر وظیفه ما هست که کودکان را هدایت و راهنمایی نماییم و فضاهای لازم را برای فعالیت این سرمایه های کشور فراهم کنیم.

دکتر زاهدی خاطرنشان کرد: برای ارتقا و فعالیت هر چه بهتر کانون ها می بایست مسئولان و نهادهای دیگر استانی نیز کمک حال ما باشند. در این بین جایگاه رسانه ها اساسی است، زیرا رسانه ها می توانند با معرفی این کودکان و نوجوانان زمینه های پیشرفت آنان را در آینده را نیز فراهم کنند. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد