تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن ساعت ۲۱:۷ بازدید: 522      نظرات: 1      کد مطلب: 5059
در گفتگو با مدیر کل راە و شهرسازی استان آذربایجان غربی:

افتتاح 670 واحد مسکن مهر در شهرستان مهاباد


بە گزارش پایگاە خبری هاژە روز یکشنبه 15 بهمن ماە 96 در چهارمین روز از دهه فجر جادە آسفالت روستاهای کانی سیو _ قالوی زندان _ باراوا افتتاح گردید.

در مورد مختصات و اعتبارات این پروژه مدیر کل راە و شهرسازی استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با هاژه گفت: این پروژه با همت نماینده مهاباد، بخشدار بخش خلیفان و فرماندار شهرستان از محل اعتبارات ملی، استانی و شهرستانی بوده و با تهیه قیر رایگان قرار بر این شد که آسفالت این مسیر روستایی در برنامه تکلیفی سال جاری  راه و شهرسازی قرار گیرد. پروژه جاده آسفالت شده ما بین سه روستای  کانی سیو _ قالوی زندان _ باراوا به طول 7 کیلومتر و 300 متر آسفالت گردید و اعتبار پروژه بالغ بر 1 میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده است.
مهندس مبارک قدم در مورد طرحهای آتی برای راههای روستایی مهاباد خاطرنشان ساخت: در  راه و شهرسازی در حوزه شهرستان مهاباد 56 کیلومتر موافقت‌نامە داشتیم کە 16 و نیم کیلومتر آن در سنوات گذشته به‌علاوه این 7 کیلومتر و 300 متر مورد بهرەبرداری قرار گرفتە است و برای الباقی تعهدات دیگر هم برنامە‌ریزی شده کە با توجە بە اعتبارات تخصیصی و مساعدت مسئولین امید است موافقتنامه 56 کیلومتری را بە اتمام برسانیم.
مدیر کل راە و شهرسازی استان آذربایجان غربی در جواب سوال خبرنگار هاژە در مورد مسکن مهر مهاباد گفت: حدود 670 واحد مسکن مهر آماده بهره‌برداری است که در دهه فجر افتتاح می گردند. همچنین احتمالا تعداد 180 واحد دیگر به مجموع رقم ذکر شده افزوده خواهند شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱۱/۱۵
فاصله زمانی تامین اعتبار تا اجرای طرحها زیاد وقابل تامل است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد