تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۶:۱۷ بازدید: 422      نظرات: 0      کد مطلب: 5047

افتتاح 55 طرح با اعتبار 5 میلیارد تومان در بخش خلیفان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش خلیفان از افتتاح 55 طرح  عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی مهاباد خبر داد.

علی بیژن فر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال به مناسبت ایام دهه فجر 55 طرح عمرانی، خدماتی در بخش خلیفان امسال به بهره برداری می رسد که این پروژه ها شامل آسفالت معابر روستایی، مدیریت آبهای سطحی، مدرسه سازی، احداث پل، طرح های آبرسانی و آبیاری تحت فشار بوده و تا سال آینده آبرسانی به ۳ روستای این بخش صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: اصلاح آسفالت راههای روستایی و خیابانهای شهر خلیفان نیز جزو پروژه هایست  که امسال در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

بیژن فر یکی از نقاط قوت اجرای طرح های عمرانی در بخش خلیفان را بدون واسطه بودن عنوان کرد و گفت: مبالغ قابل توجهی از هزینه های این پروژه ها به علت اینکه بصورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد برای اجرای پروژه های دیگر صرف می شود.

وی در پایان افزود امسال اعتبارات خوبی در زمینه طرح های آبرسانی صورت می گیرد و تا سال آینده ۴ روستای این بخش به شبکه آب شرب تجهیز می شوند.

به گزارش هاژه، سال گذشته  بیش از 50 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در بخش خلیفان به بهره برداری رسید و پروژ ه های افتتاحی امسال نسبت به سال گذشته کاهش 50 درصدی را نشان می دهد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد