تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۹:۸ بازدید: 739      نظرات: 0      کد مطلب: 5035

افتتاح 75طرح با اعتباری بالغ بر 111 میلیارد تومان در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد از افتتاح 75 طرح تولیدی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 111 میلیارد تومان در مهاباد در ایام دهه فجر خبر داد.
ایرج شجاعی در جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد اظهار کرد: در دهه فجر امسال 50 پروژه افتتاحی عمرانی با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که از این تعداد 29 پروژه در روستاها و 21 پروژه  در شهر افتتاح می شود.
وی افزود:  10 طرح تولیدی و خدماتی نیز امسال به بهره برداری می رسد که 7 مورد آن در روستاها و 3 پروژه از آن نیز در شهرها افتتاح می شود.
فرماندار در ادامه اشاره به 15 پروژه کلنگ زنی در سطح شهر و روستا اظهار کرد: در مجموع 46 پروژه در روستا و 29 پروژه در  شهر در ایام دهه فجر افتتاح می گردد.
در ادامه بهرام قوی بنیه مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد نیز اظهار کرد: این مرکز در رابطه با دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی برنامه های مستند رادیویی، تلویزیونی، تله فیلم و جنگ های خانوادگی در ایام الله دهه فجر تدارک دیده که می توان به ساخت 2 مجموعه نمایشی و مستند رادیویی و 40 برنامه مستند اشاره کرد.
حجت الاسلام یاسرآقا محمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد نیز از اجرای 45 برنامه شاخص در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: 18 کمیته برای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شده که تاکنون 20 جلسه ترتیب داده اند و چهار جلسه هماهنگی نیز برگزار شده است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد