تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۵:۱۱ بازدید: 480      نظرات: 0      کد مطلب: 5034

افزایش 19 درصدی تصادفات برون شهری در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه فرمانده انتظامی مهاباد از افزایش 19 درصد تصادفات برون شهری در مهاباد خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان اظهار کرد: در 10 ماهه گذشته منتهی به سال 96 در بحث تصادفات فوتی درون شهری با کاهش 20 درصدی مواجهه هستیم این در حالی است که در تصادفات جرحی درون شهری شاهد افزایش 20 درصدی می باشیم.

وی افزود: متاسفانه در تصادفات خسارتی درون شهری در 10 ماه گذشته با افزایش 110 درصدی مواجه بوده ایم و به طور کلی در بخش تصادفات درون شهری با افزایش 25 درصدی روبرو هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی مهاباد در ارتباط با تصادفات برون شهری فوتی نیز گفت: در 10 ماه سال 96 با کاهش 33 درصدی تصادفات مواجهه هستیم، این در حالی است که در تصادفات جرحی برون شهری با افزایش 17 درصدی و در تصادفات برون شهری خسارتی با افزایش 138 درصدی روبرو بوده ایم.

سرهنگ ظهیریان تصریح کرد: به طور کلی در بحث تصادفات برون شهری در 10 ماه سال 96 با افزایش 19 درصدی مواجهه بوده ایم، لذا به رانندگان درون و برون شهری توصیه می شود با عنایت به بارش های زمستانی و یخبندان بودن معابر و جاده های اصلی از ترددهای غیر ضروری اجتناب نمایند.

وی ادامه داد: رانندگان در صورت انجام سفر، وسائل نقلیه خود را به سیستم ایمنی و گرمایشی و زنجیرچرخ تجهیز نمایند و وسایل گرم و پتو، خوراکی کم حجم، سوخت کافی به همراه داشته و با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفر امنی داشته باشند.
عکس: تزئینی

 

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد