تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي ساعت ۱۵:۵۴ بازدید: 327      نظرات: 0      کد مطلب: 5011

ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد تشکیل جلسه داد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز شنبە ۳۰ دی ماە پنجمین جلسە ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد در سالجاری در فرمانداری این شهر برگزار شد.
در ابتدا خشایار صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری به قرائت دستور جلسه و مصوبات جلسات پیشین پرداخت. 
قرنی مصطفی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد ضمن ارائه گزارش از عملکرد ۹ ماهه این سازمان در ارتباط با امور جوانان، گفت: مهاباد در تمام آیتم های ورزشی در استان بعد از ارومیه با اختلاف فاحش با دیگر شهرستان ها در رده بعدی قرار دارد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به خانه جوان مهاباد اشاره کرد و افزود: محل احداث خانه جوان مهاباد مشخص و با ارائه طرح توجیهی و تامین منابع مالی کار احداث آن آغاز خواهد شد.
دکتر علیزاده آذر شهردار مهاباد اظهار کرد: متاسفانه در سطح شهر مهاباد با فقر فضای شهری گسترده مواجهه هستیم و همین امر باعث کمبود فضای مناسب ورزشی و تفریحی برای جوانان شده است که لازم است این مشکل در طرح تفصیلی آینده شهر مدنظر قرار گیرد. 
دکتر شجاعی فرماندار مهاباد نیز با اشاره به مشکلات پیش روی قشر جوان در جامعه افزود: رویکرد ما نسبت به جوانان باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، اشتغال پایدار، ازدواج و... آنان باشد.
وی تصریح کرد: در جهان امروز آماده سازی بسترهای لازم برای فعالیت جوانان امری اساسی است، لذا باید با برنامه ریزی های مناسب و ارائه پیشنهادات اجرایی زمینه را برای امورات جوانان آماده نماییم.
در این جلسه هر یک از حاضرین به ارائه گزارش عملکرد و پیشنهادهایی برای ساماندهی بهتر امور جوانان پرداختند.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد