تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي ساعت ۱۴:۵۱ بازدید: 196      نظرات: 0      کد مطلب: 4988
با حضور مشاور استاندار

کارگروه اشتغال ایثارگران مهاباد تشکیل جلسه داد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز شنبە ۲۳ دی ماە جلسە کارگروە اشتغال ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران در فرمانداری مهاباد برگزار شد.
روشن فکر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگرن مهاباد اظهار کرد: آنچه امروزه ایران در جهان دارد از برکت وجود خون شهدا است و رسیدگی به مسائل و مشکلات این عزیزان باید در دستور کار همه باشد.
حصاری مسئول امور اجتماعی بنیاد شهید با اشاره به معضل بیکاری موجود در بین جامعه ایثارگری، گفت: در حال حاضر ۳۱۹ نفر از فرزندان و خانواده های ایثارگران در مهاباد بیکار هستند.
مهندس پیام مشاور استاندار در امور ایثارگران اظهار کرد: هر چقدر بتوان مشکلات این قشر را حل نماییم، بخشی از مشکلات جامعه کم خواهد شد. 
وی افزود: خوشبختانه در شهرستان مهاباد امور ایثارگران خصوصا بحث اشتغال آنان مورد توجه تمام دستگاه ها و ارگان های دولتی بوده است که این امر موجب رضایت ما است. 
دکتر شجاعی فرماندار مهاباد نیز گفت: در بخش مسائل مربوط به ایثارگران تنگناهایی وجود دارد و برخی از این مسائل به صورت آنی و کوتاه مدت قابل حل نیستند، لذا باید حرکتی پایدار ایجاد شود و این مشکلات به حداقل برسند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضل گسترده بیکاری در سطح جامعه و خصوصا ایثارگران، اظهار امیدواری کرد که برنامه های دولت در آینده برای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال کارساز باشد. 
در ادامه هر یک از نمایندگان ادارات به ارائه گزارش عملکرد در ارتباط با اشتغال ایثارگران پرداختند.  
در پایان این مراسم از آزاده و جانباز صلاح احمدپور تقدیر گردید.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد