تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي ساعت ۱۸:۱ بازدید: 947      نظرات: 0      کد مطلب: 4964

نماینده مهاباد سفر معاون وزیر بهداشت را مفید ارزیابی کرد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معاون درمان وزیر بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان مهاباد که بیمارستانی قدیمی و فرسوده ای است دیدن کرد و قول دادند بخش اورژانس را که در حال گسترش است تامین اعتبار کنند و همچنین کلینیک ویژه و بخش غربالگری سرطان که نیاز به تجهزات دارد قبل از شروع سال 97 تجهیزات آنها تامین گردد.

مهندس جلال محمودزاده افزود: مشکلاتی نیز در بخش اکسیژن ساز و تاسیسات بیمارستان وجود دارد که در همین جا قول تامین اعتبار برای تعمیر و بازسازی آن را گرفتیم و سه دستگاه آمبولانس نیز برای مهاباد در نظر گرفته شد که به زودی به ناوگان آمبولانس اضافه خواهد شد.

نماینده مهاباد خاطر نشان کرد: هفته گذشته با حضور وزیر کار بیمارستان 96 تختخوابی تامین اجتماعی مهاباد کلنگ زنی شد، از طرفی بیمارستان 100 تختخوابی در جدول 20 بودجه سال 97 داریم که با پیگیری هایی انجام شده از طریق وزیر بهداشت تلاش ما این است که آن را به 350 تختخوابی جایگزین ارتقا دهیم.

مهندس محمودزاده گفت: امیدواریم با ساخت دو بیمارستان جدید، تعمیر و بازسازی بیمارستان قدیمی مهاباد و بهره برداری از کلینیک تخصصی و غربالگری سرطان بتوانیم وضعیت بهداشتی شهرستان مهاباد را ارتقا دهیم. 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد