تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ آذر ساعت ۱۶:۵۸ بازدید: 1102      نظرات: 4      کد مطلب: 4902

مراسم نکوداشت دبیر موفق مهابادی برگزار شد


 بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە، روز پنج شنبە ۳۰ آذرماه طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از دکتر سلیمان رسولی دبیر موفق مهابادی و از اعضای شورای شاخه انجمن دانشجویان فیزیک ایران و انجمن اجتماعی "زاگرس" توسط این انجمن تقدیر بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم که با حضور فعالین اجتماعی، مدنی و مسئولین شهرستان برگزار شد، حاج علی نادری مدیر انجمن اجتماعی زاگرس ضمن تشکر از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای این مراسم، کلیاتی در ارتباط با اصول و اهداف انجمن ارائه نمود.

وی افزود: انجمن اجتماعی زاگرس در سطح منطقه مکریان و خصوصا مهاباد در بخش های مختلف فعالیت می کند و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی  اقدامات زیادی انجام داده است و تمام این اقدامات و فعالیت ها به صورت رایگان انجام گردیده است.

حاجی زاده کوکیا دیگر عضو انجمن اجتماعی زاگرس به ضرورت حمایت سازمان های مردم نهاد از نخبه گان اشاره و خواهان ارتباط بیشتر علوم انسانی با علوم پایه شد.

دکتر سلیمان رسولی دبیر فیزیک موفق مهابادی و از اعضای همین انجمن، با تشکر از اعضای انجمن اجتماعی زاگرس برای برگزاری این مراسم، خواستار توجه بیشتر مسئولین به امور آموزشی و پژوهشی در سطح شهرستان مهاباد  شد.

وی در ادامه با تشریح سفر اخیر خود به مرکز مطالعات هسته ای اروپا(سرن) گفت: تاکنون از ایران ٦ نفر به این مرکز راه یافتەاند، که ۳ نفر آنان مهابادی بوده اند و این مایه افتخار برای همه ما است.

یوسف شریفی،نماینده سمن ها و رئیس هیئت مدیره انجمن اجتماعی زاگرس اظهار کرد: امیدواریم در آینده بتوانیم برای همه افرادی که به نحوی به شهر و مردم خدمت کرده اند در زمان قید حیاتشان مراسم بزرگداشت برگزار نماییم.

وی خاطرنشان کرد: اجرای چنین مراسماتی قدمی کوچک در راستای ترویج علم و تکنولوژی باشد.

در پایان این مراسم با اهدای جوایزی از دکتر سلیمان رسولی تقدیر به عمل آمد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

ئەمین نیزان ۱۳۹۶/۱۰/۳
این شهر "مهاباد" همیشه نخبه های علمی و هنری و فرهنگی را برای کردستان پرورانده.
امیدوارم دکتر رسولی با تربیت نسل آینده مهاباد این روند بوجود آوردن نخبگان فرهنگی و هنری را ادامه دهند.
باعث افتخار است که کردستان دکتر رسولی را دارد
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱۰/۱
افتخار می کنم به این همشهری عزیز
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۹/۳۰
تبریک وافر خویش نسبت چنین افراد بزرگی اعلام میداررم امیدست سربلند وپیروز باشند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ئەنوەر ئیسماعیل پووری ۱۳۹۶/۹/۳۰
دەگەڵ ئاواتی سەربەرزی و سڵامەتی بۆ کاک سولەیمان ڕەسووڵی بەڕێز، هیوادارم هەڵکەوتوو و بڵیمەت لە وڵات و ڕێبواری زانا قەت لە ڕێی زانست نەبڕێتەوە.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد