تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۹:۱۳ بازدید: 738      نظرات: 0      کد مطلب: 4897
در گفتگو با هاژه

افتتاح 800 واحد مسکن مهر در دهه فجر امسال در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 29 آذرماه، رییس مسکن و شهرسازی مهاباد از افتتاح 800 واحد مسکن مهر در دهه فجر امسال خبر داد.

سوران کریمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:  با افتتاح 800 واحد مسکن مهر در امسال حدود 60 درصد از کل مساکن مهر مهاباد به بهره برداری می رسد.

وی افزود: در صورت مشارکت و مساعدت بیشتر شرکتهای خدمات رسان احتمال می رود افتتاح تعداد واحدهای مسکن مهر به 1300 واحد افزایش یابد.

در جلسه ای که با حضور مسئولان کشوری و استانی با تعاونی های مساکن مهر مهاباد برگزار گردید، عمده ترین مشکلات از جمله تامین خدمات زیربنایی، تمدید سود مشارکت برای کاهش مبلغ اقساط و همچنین مشکلات مالیاتی 22 تعاونی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در پایان با دستور قائم مقام وزیر و مدیرکل  راه و شهرسازی مصوب گردید که بانکها هزینه های مربوط به انشعابات شرکتهای خدمات رسان را پرداخت و همچنین پیگیری های جدی برای تمدید سود مشارکت برای افزایش اقساط پرداختی از 10 سال به 13 سال صورت گیرد.

در پایان احمد اصغری مهرآبادی با غیرمنطقی خواندن مالیات و جریمه های تعیین شده از سوی اداره مالیاتی اظهار کرد: تنها راه حل این مشکل پیگیری مستقیم از وزارت اقتصاد است که با هماهنگی با نماینده مردم مهاباد در مجلس به نتیجه می رسد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد