تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۸:۱۶ بازدید: 932      نظرات: 0      کد مطلب: 4896
در گفتگو با هاژه

جزئیات سفر قائم مقام وزیر به مهاباد تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی هدف از سفر به مهاباد را حل مشکلات مسکن مهر اعلام کرد و از عزم دولت برای تکمیل و پایان مسکن مهر در کشور خبر داد.

وی  در پاسخ به سوال خبرنگار هاژه در خصوص مساکن مهر با پیشرفت پایین اظهار کرد: تمام تلاش دولت اینست مشکلات مسکن مهر مرتفع و تا پایان سالجاری ساخت مساکن مهر به اتمام برسد و امروز نیز برای همین امر به مهاباد سفر کرده ام.

وی افزود: مساکن مهر شهرهای جدید نیز که به سازمان ملی زمین و مسکن تحویل داده شده باید از طریق منابع محلی خودشان تامین اعتبار و تکمیل شوند.

مهرآبادی در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای ایجاد ساخت مسکن مهر دو میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر درکشور تا کنون بیش از یک میلیون و 970 هزار واحد مسکونی ساخته شده  و 70 هزار واحد دیگر که بدون معارض هستند در حال اتمام است و باقی مانده یا دارای معارض هستند و یا فاقد تقاضا هستند و دولت سعی دارد تا پایان سالجاری طرح مسکن مهر در کشور را به پایان برساند.

وی افزود: آنچه به عنوان مشکل اصلی مساکن مهر مطرح است تحویل و تامین خدمات زیر ساختی آن است که به بیش از 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه ها نیاز است. در استان آذربایجان غربی نیز از مجموع 50 هزار واحد مسکن مهر 46 هزار واحد آن به اتمام رسیده و امیدواریم مابقی نیز حداکثر تا پایان خرداد ماه به اتمام برسد.

به گزارش هاژه، در جلسه ای که با حضورقائم مقام وزارت راه و شهرسازی و مسئولان کشوری و استانی راه و شهرسازی در فرمانداری مهاباد برگزار و مشکلات تعاونی های مسکن مهر و شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی با مدت زمان حداکثر 2 ماه برای رفع مشکلات شهرداری و مساکن مهر مهاباد با امضای مسئولان تنظیم گردید. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد