تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۲:۴۹ بازدید: 1577      نظرات: 5      کد مطلب: 4891

صادق امیری به والیبال مهاباد بازگشت


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە، بامداد امروز سه شنبه 28 آذرماه برخی ازبازیکنان و هواداران تیم والیبال مهاباد به خانه صادق امیری مربی سابق والیبال مقاومت مهاباد رفته و از وی خواستند که سرمربی گری این تیم را با توجه به شرایط بحرانی این تیم قبول نماید. 
صادق امیری در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: قلبا دوست ندارم که سرمربی گری تیم را بر عهده بگیرم، زیرا می دانم شرایط و امکانات موجود همانند ۳ سال گذشته است و تیم از حداقل امکانات محروم است. 
وی افزود: تیمی که امکاناتی از قبیل توپ والیبال، تور، سالن تمرین، خوابگاه استراحت، غذای مناسب و... را در اختیار نداشته باشد، مربی و تیم به موفقیت دست نخواهند یافت. 
امیری ادامه داد: با وجود تمام این شرایط، به خاطر اصرار هواداران و ابراز محبت آنان نسبت بە من سرمربیگری این تیم را قبول می کنم البته شرایط خود را به مسئولان تیم گفته ام و اگر تا هفته آینده این شرایط را قبول کردند، من در این تیم ماندگار خواهم بود و در غیر اینصورت از تیم خواهم رفت.
وی اظهار کرد: من همیشه خواستار موفقیت این تیم بوده ام و شرایطی که برشمرده ام تنها در راستای منافع تیم بوده است، زیرا بدون در دست داشتن ابزار و امکانات دست یافتن به پیروزی و موفقیت امکان پذیر نیست.  
صادق امیری خاطرنشان کرد: شرایط من برای قبول کردن دوباره سرمربیگری تیم شامل: 1_ پرداخت قسمتی از مطالبات بازیکنان2_ تمرین در سالن مسابقات و در نوبت صبح 3_تور والیبال مناسب 4_ توپ والیبال 5_خوابگاە استراحت مناسب برای بازیکنان 6_غذای مناسب و به طور کلی آن چیزی که یک تیم نیاز دارد، است. 
 وی در پایان گفت: من هیچ گونه حقوقی برای خود نمی خواهم و در طول 3 سال گذشته نیز هیچ پولی دریافت نکرده ام و تنها هدفم موفقیت تیم والیبال شهرم بوده است و در حال حاضر نیز به خواسته این هوادارن برای بازی آینده تیم بر خواهم گشت.
 
گزارش از خبرنگار هاژه: سردار زین العابدین 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

احدشریفی ۱۳۹۶/۹/۲۸
خیلی خیلی عالی خدارو شکر
0