تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۶:۵۱ بازدید: 1271      نظرات: 0      کد مطلب: 4876

رکورد دار مشت زنی جهان در بوکان مورد استقبال قرار گرفت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، حسین بهامین رکورد دار مشت زنی جهان با استقبال ورزشکاران و جمعی از مسئولان به زادگاهش بازگشت.

این ورزشکار ارزنده و با اخلاق بوکانی در استانبول ترکیه با حضور رئیس و اعضای کنفدراسیون جهانی ایفاو و تنها کنفدراسیون ثبت رکوردهای رزمی جهان با زدن 50 هزار و یک ضربه آپرکات در چهار ساعت، رکورد جهان در زدن ضربه آپرکات را به نام خود ثبت کرد.

بهامین بدون تغذیه و استراحت و با ضربه زدن به کیسه این رکورد را به نام خود رقم زد.

وی پیشتر نیز توانسته رکورد 24 هزار و 800 مشت را در مدت دو ساعت و 18 دقیقه و 20 ثانیه ثبت  کند و رکورددار ضربه آپرکات ایران و آسیا باشد که همه اطلاعات در مورد این رکورد در موسسه پژواک به عنوان مرجع ثبت این رکورد وجود دارد و همان رکورد تنها رکوردی است که در مورد ضربه آپرکات در جهان به ثبت رسیده است.

این ورزشکار کورد قصد دارد رکورد جدیدش را در کتاب رکوردهای جهانی(گینس) هم ثبت کند.

حسین بهامین، کیک بوکسینگ کار بوکانی اهل روستای داشبند است که مدت 9 سال است به صورت حرفه‌ای در این رشته ورزشی مشغول فعالیت است و توانسته در این مدت مقام قهرمانی سانشو و رزم آوران استان آذربایجان غربی، نایب قهرمان مسابقات فستیوال جهانی ۲۰۱۵ بانکوک تایلند، مدال طلای مسابقات اوراسیایی ۲۰۱۵ باکو آذربایجان و کمربند طلایی مسابقات ۲۰۱۶دهلی نو هندوستان را به دست آورد.

گفتنی است سازمان ثبت رکورد هنرهای رزمی IMARO رکورد جهانی مشت روی کیسه را به ثبت رساند.

این ثبت رکورد توسط نماینده سازمان استاد ابوطالب راهزانی نظارت گردید.

خبرنگار: کیوان یاری

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد