تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر ساعت ۹:۴۶ بازدید: 1699      نظرات: 4      کد مطلب: 4867

واکنش وكلاء و مشاورین حقوقی شهرداری به اظهارات برخی اعضای شورای شهر مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 21 آذرماه در جریان جلسه علنی شورای شهر مهاباد برخی از اعضای شورای شهر ضمن انتقاد از واحد حقوقی شهرداری عملکرد آن را ضعیف توصیف و خواستار تشکیل واحد حقوقی قوی تری شده بودند، در این میان دکتر مصطفی احمدزاده قضاوت درباره عملکرد واحد حقوقی را امری تخصصی و نیازمند اعلام نظراهل فن دانسته و اظهار کرد: اصولی نیست موفقیت چشمگیر واحد حقوقی در پرونده های متعدد نادیده گرفته شود و تنها یک مورد بزرگنمایی شود.

پس از اظهار نظر اعضای شورا درباره کارنامه وکلاء و واحد حقوقی، این واحد با ارسال جوابیه ای به پایگاه خبری هاژه به منظور تنویر افکار عمومی ، خواستار انتشار آن شده است.

متن جوابیه به شرح زیر است:

مدیریت محترم پایگاه خبری هاژه

با سلام

احتراما" نظر به اینكه در جلسه علنی روز سه شنبه مورخه 21/9/96 شورای اسلامی شهر مهاباد تعدادی از اعضای محترم شورای شهر بدون حضور اینجانبان مشاوران حقوقی و بدون ارائه مستندات، توضیحات ناقص و مبهم و غیرمنصفانه ای درخصوص روند و نتیجه پرونده پارک دانشجو داده و به ضعف عملکرد تیم حقوقی شهرداری دوره چهارم تاكید شده و فیلم كوتاهی از سخنان سخنگوی شورا در كانال آن پایگاه در این زمینه  پخش شده است، به استحضار میرساند در راستای تنویر افکار عمومی و ابهام زدایی، اینجانبان مشاورین حقوقی شهرداری در دوره چهارم و پنجم شورای شهر مهاباد، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی روشنگرانه در این باره میدانیم و بسیار مصمم به برگزاری مناظره ای با مشارکت شهروندان، رسانه‌ها و بخصوص کارشناسان حقوقی و وکلای بیطرف و همچنین اعضای محترم شورای شهر مهاباد با ارائه تمامی اسناد ومدارك هستیم و در آن نه فقط پرونده مربوط به پارک دانشجو كه رای قطعی آن در سال ٨٩ و در دوره سوم شورای شهر كه آقای كریمی سمت شهرداری مهاباد را داشته از دیوان عدالت اداری صادر گردیده، بلکه کلیه پرونده های حقوقی شهرداری در زمینه‌های مختلف و ادوار گذشته مورد بحث و بررسی و قضاوت شهروندان محترم  قرار گیرد. در غیراینصورت مصاحبه با رسانه های جمعی را با انتشار اسناد و مدارک، حق مسلم خود دانسته و شهروندان فهیم مهاباد را از كم و كیف وضعیت حقوقی این پرونده و سایر دعاوی مطروحه در طول ادوارگذشته تاكنون آگاه خواهیم ساخت.

خالد عزیزی

عابد کفاشی اصل

وكلاء و مشاورین حقوقی شهرداری مهاباد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

همزه ۱۳۹۶/۹/۲۴
آقای کارمند
یاد باد آن روزگاران یاد باد.
کامنت شما از نظر بنده بسیار نوستالوژیک است.
هم اسم کارمند و هم فراز آخر اظهارات تان برایم جالب است.
«کارمند» و عبارت «لطفا حاشیه سازی نکنید» کلیدواژ هایی به غایت محافظه‌کارانه اند.
حواستان باشد اگه با یه جامعه‌شناس روبرو شدید از کاربرد این عبارات سراسر محافظه‌کارانه پرهیز کنید، ممکن است فورا شما را متهم کنند.
دوست عزیزم آقای کارمند، معنایی که در این الفاظ و عبارات این چند شما مستتر است تاریخ مصرفش به سر آمده است، اینها زمانی در دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژادی باب مجلس بودند.

در ضمن خب چه اشکالی دارد اگر این دوستان شکست خوردند بیاید یه مناظره، مباحثه یا هر چی ترتیب بدین تا هم قضیه معلوم بشه هم اینکه اینام بالاخره متوجه قصوراتشون بشن
3
3
پاسخ به این اظهارنظر

شارستانی ۱۳۹۶/۹/۲۲
اشفتە شدن این دوستان جای تعجب است. در ضمن مگر شهرداری مهاباد واحد قوی دارد کە این دوستان واحد حقوقی دومین بحش باشند. لازم بە ذکر است دفاع اقای احمد زادە هم قبل از اینکە مبتنی بر اگاهی و تخصص باشد مبتنی بر رابطە و صمیمیت بین ایشان و اقای عابد کفاشی است. پس اینجا نیز رابطه عامل دفاع است نە چیز دیکر، امیدوارم هاژە این نظر را بگذارد.....
3
3
پاسخ به این اظهارنظر

یونس ارمی ۱۳۹۶/۹/۲۲
ما هم خواستار شفاف سازی در دورهای گذشته وحالا هستیم وخواهان افشاگری اختلاس مدیران هستیم
3
3
پاسخ به این اظهارنظر

کارمند ۱۳۹۶/۹/۲۲
دوستان گرامی ما را کاری به انگیزه های اعضای محترم شورا نیست، آنچه روشن است شکست شما در پرونده پارک دانشجو است. شما پرونده را باخته اید عزیزان، نتوانستید از حق مردم دفاع کنید. لطفا حاشیه سازی نکنید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد