تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۵:۴۹ بازدید: 619      نظرات: 0      کد مطلب: 4825
با دریافت حکم انتصاب؛

اولین شهردار گوک‌تپە کار خود را آغاز کرد


بە گزارش پایگاه خبری هاژە، روز سەشنبە ١٤ آذرماه ٩٦ مراسم معارفە اولین شهردار شهر گوک‌تپە، با حضور برخی از مسئولین شهرستانی و استانی در مسجد حضرت ابراهیم (ع) این شهر برگزار شد.

رییس شورای شهر گوک‌تپە در این مراسم گفت: تبدیل گوک‌تپە بە شهر باعث شدە است که این شهر در کانون توجهات قرار بگیرد و این مهم ناشی از کوشش‌های مسئولین مربوطە در چند سال اخیر بودە است.

لقمان محمدی اولویت‌های کاری مجموعەی شورا و شهرداری گوک‌تپە را در سە بند عنوان کرد و افزود: تغییر تیپ جادە اصلی مهاباد-میاندوآب، استقرار نمایندگی ادارات خدمات‌رسان و شعب بانک‌ها و پیگیری و اخذ اعتبارات وعدە دادە شدە توسط استاندار سابق از اولویت‌های کاری ما هستند و این موارد تنها با کمک مسئولین مربوطە در شهرستان و استان میسر خواهد شد.

نمایندە مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از سرپرست شهرداری گوک‌تپە، همدلی و اتحاد موجود در این شهر را مثال‌زدنی وصف کرد و افزود: مردم با همدلی و تعامل سازنده ای کە در مسیر رشد و شکوفایی این شهر از خود نشان دادەاند باعث رشد، توسعە و آبادانی این شهر خواهند شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژە شهرستان مهاباد یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود.

شجاعی گفت: با توجە بە بومی بودن، دایرە ارتباطی گستردە و شناختی کە از شهردار منتخب دارم، یقینا می‌تواند در مسیر رشد، آبادانی و توسعە این شهر راه‌ گشا باشد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استان آذربایجان غربی اولویت فعالیت شهردار گوک‌تپە را اجرای طرح هادی شهری و تغییر تیپ جادە مهاباد-میاندوآب عنوان کرد و گفت: اعتبارات دولتی جهت انجام برنامەهای عمرانی شهرداری گوک‌تپە در راه است و یقینا دولت در این مسیر پشتیبان شما خواهد بود.

مطلبی افزود: انتظار ما از شهردار گوک‌تپە این است کە با برنامەریزی دقیق شهری گوک‌تپە را بە الگویی برای شهرهای تازە تاسیس بدل کند.

در ادامە این مراسم از "ایوب شیوراک"، سرپرست شهرداری گوک‌تپە تقدیر بە عمل آمد و "احمد پورمحمداقدم" با دریافت حکم انتصاب بە طور رسمی بە عنوان اولین شهردار گوک‌تپە کار خود را آغاز کرد.

در پایان، شهردار گوک‌تپە از تلاش تمامی مسئولین در جهت تبدیل‌ شدن گوک‌تپە بە شهر تشکر کرد و گفت: در شهرداری گوک‌تپە سعی بر این خواهد بود کە از تجارب ارزندە تمام شهرداران و شوراهای شهرهای مجاور و راهنمایی‌های اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان و تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گوک‌تپە در جهت نیل بە توسعە و رشد شهری استفادە شود.
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد