تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۵:۱۳ بازدید: 900      نظرات: 0      کد مطلب: 4824

گفتگو با دو مدال آور مهابادی در مسابقات ورزش های رزمی کشور آذربایجان


در جریان بازگشت آقایان احمد خضری و سالار سیدی از مسابقات بین المللی ورزش های رزمی کشور آذربایجان (آذرماه1396- باکو) و استقبال همشهریان از این دو ورزشکار مهابادی، خبرنگار هاژه گفتگویی را با آنان انجام داده که متن آن به شرح زیر است:

 

هاژه ضمن تبریک این موفقیت به شما عزیزان لطفا مختصری از سوابق و فعالیت های ورزشی خودتان را ذکر بفرمایید.

خضری: بنده احمد خضری هستم. از سال 1375 در ورزش های رزمی شروع به فعالیت نمو ده ام و در رشته های کونگ فو، کاراته، بوکس، کیک بوکس، مویتا شرکت نموده ام و در نهایت از سال 1381 به صورت مداوم و مستمر رشته کیک بوکسینگ را دنبال کرده و از سال 1384 نیز در کسوت مربیگری در خدمت علاقه مندان رشته کیک بوکسینگ هستم.

سیدی: بنده هم سید سالار سیدی هستم، در سال 1355 در شهر مهاباد متولد شده ام و افتخار این را دارم که مدت شش سال است در خدمت استاد احمد خضری مشغول به فعالیت در رشته ورزشی کیک بوکسینگ هستم.

هاژه  لطفا در مورد حضورتان در مسابقات رزمی باکو، سطح و جزئیات آن توضیحاتی را بفرمایید.

خضری: این مسابقات فستیوال مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی بود که با حضور 14 کشور در شهر باکو برگزار گردید. سطح مسابقات خیلی بالا بود و ورزشکاران زیادی از کشورهای مختلف شرکت کرده بودند. در همه رشته های رزمی این وضعیت وجود داشت. شکر خدا ما توانستیم همراه برادر گرامیم آقای سید سالار سیدی مقام اول کیک بوکسینگ را کسب نماییم.

سیدی: ما به عنوان نماینده استان آذربایجان غربی و تیم منتخب استان در مسابقات جهانی ورزش های رزمی که در کشور آذربایجان و شهر باکو برگزار گردید شرکت نمودیم و به یاری خداوند و دعای خیر دوستان و همشهریانمان توانستیم مقام اول را در رشته کیک بوکسینگ کسب نماییم. سطح مسابقات نیز با توجه به تعداد زیاد شرکت کننده از چندین کشور جهان، از کیفیت بالایی برخوردار بود و در نهایت من و استاد ارجمندم آقای احمد خضری در رشته کیک بوکسینگ توانستیم به این مقام دست پیدا کنیم.

هاژه برای آینده چه برنامه ای دارید؟ مسابقات خاصی پیش رو دارید؟

خضری: در کشور آذربایجان از ما برای شرکت در دوره بعدی مسابقات جهانی رزمی که در فروردین یا اردیبهشت سال آینده در کشور ترکیه برگزار می شود دعوت به عمل آمده، انشاالله ببینیم وضعیت چگونه خواهد بود. سعی خواهیم کرد حضور پیدا کنیم.

سیدی: بهرحال ما تمرینات و فعالیت های ورزشی خود را ادامه می دهیم و  اگر خدا یار باشد و توانایی داشته باشیم در مسابقات آینده شرکت خواهیم کرد.

هاژه در خاتمه اگر صحبت دیگری دارید ما در خدمتیم.

خضری: تشکر می کنم از همه عزیزانی که زحمت کشیدند این استقبال شایان را از ما به عمل آوردند. از شما هم تشکر می کنم. خسته نباشید.

سیدی: منم تشکر می کنم از همه کسانی که محبت نمودند اینجا به استقبال ما آمدند. به ویژه از دوستان و خانواده هایمان. همچنین این مدال را هم تقدیم می کنیم به مردم فهیم مهاباد.

   
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد