تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۱:۵۶ بازدید: 484      نظرات: 0      کد مطلب: 4818

اهدا 2 هزار و 245 متر زمین توسط خیرین به مرکز بهداشت مهابادبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، در اقدامی خداپسندانه 2 هزار و 245 متر زمین جهت احداث خانه های بهداشت و مراکز سلامت روستایی به مرکز بهداشت مهاباد اهدا شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: خیرین انسان دوست و خیرخواه مهابادی با اهدا این زمین ها مسیر احداث این خانه های بهداشت و مراکز سلامت را تسریع بخشیدند.

وی افزود: خیر گرانقدر اسماعیل لاله 165 متر مربع زمین به ارزش 40 میلیون ریال، دهیار و شورای روستای ترشکان 300 متر زمین به ارزش 150 میلیون ریال، دهیار و شورای روستای قم قلعه 230 متر مربع زمین به ارزش 460 میلیون ریال، دهیار و شورای روستای یوسفکند 250 متر مربع به ارزش 600میلیون ریال، دهیار و شورای روستای خانگی یک هزار متر مربع به ارزش 1 میلیارد ریال، دهیار و شورای روستای کلیجه 300 متر مربع به ارزش 150میلیون ریال  به مرکز بهداشت مهاباد اهدا کردند.

دکتر مرزنگ گفت: مجموع ارزش ریالی این زمین ها برابر 2 میلیارد و 400 میلیون ریال است که با اهداء این زمین ها هم اکنون شاهد احداث خانه های بهداشت در روستا های قم قلعه، ترشکان،کله کاوی، یوسفکند و کلیجه و قره بلاغ می باشیم.

شهرستان مهاباد با داشتن 64 خانه بهداشت و 132 قمر و 4 روستای سیار به جمعیت بیش از 71 هزار نفر مردم روستا خدمات سلامت ارائه می دهد.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه شهروندان خیر مهابادی که با گشاده دستی و همت ماندگار در راستای ارتقا سلامت همنوعان و شهروندان گام برمی دارند نهایت قدردانی،تشکر و قدر شناسی خود را اعلام می دارد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد