تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ آذر ساعت ۱۲:۰ بازدید: 555      نظرات: 0      کد مطلب: 4805

پنج فیلم کوتاه در انجمن سینمای جوانان مهاباد تولید شد


بە گزارش پایگاه خبری هاژە، ازتیرماه سال جاری ٣ فیلم پایان‌ دوره‌ای و ٢ فیلم نیمه‌ حرفه‌ای در انجمن سینمای جوانان مهاباد تولید شدە است.

رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: فیلم کوتاه داستانی "حباب" کاری از "محمد امین رمضانی" با مدت زمان 9 دقیقه و 50 ثانیه با موضوع جوانی که در توهمات خود زندگی می کند و می خواهد از این توهمات نجات یابد، فیلم کوتاه داستانی "شاید پرواز قشنگ نیست" کاری از "علی امینی‌نیا" با مدت زمان 10 دقیقه و با موضوع جوانی است که منتظر نامه‌ایست از طریق پست بدستش برسد اما زمانی که نامه را دریافت می کند به غیر سفیدی چیزی نیست، فیلم مستند "264" کاری از "سامان صادق‌امیری" با زمان 12 دقیقه و با موضوع زندگی روزمره‌گی در قالب فیلم پایان دوره ای تولید گردیده است .

رحیم بایزیدی افزود: فیلم داستانی "تارا" کاری از "حسین عزیزی" با مدت زمان  6 دقیقه و با موضوع آسیب های اجتماعی بین دختران و پسران  جوان است که قبل از ازدواج با آن مواجه هستند و این پنجمین کار وی در عرصه فیلم کوتاه است، این فیلم در قالب نیمه حرفه ای تولید شده است .

وی ادامه داد: فیلم "هنوز می‌ میرد" کاری از "ناصر بایزیدی" با مدت زمان 17 دقیقه و با موضوع جوانی که با یک آمبولانس امرار معاش می کند وظیفه او حمل جنازه است و با آمبولاس جنازه پدر و مادر متوفی خود را نیز حمل می کند، این چهارمین کار این فیلمساز مهابادی می باشد .

رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد خاطرنشان کرد: در سه ماهه تابستان 96 ده فیلمنامه در جلسه شورای تولید بازنگری شد که در حال حاضر سه فیلم در مرحله پیش تولید می باشند.

انجمن سینمای جوانان مهاباد در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است که همانند دفاتر شصت گانه ایران، آموزش و تولید محور اصلی این انجمن بوده است و با جذب و آموزش علاقمندان و حمایت از آنها رسالت خود را در جنوب استان آذربایجان غربی به مدت سه دهه انجام داده است  .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد