تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر ساعت ۱۱:۱۴ بازدید: 701      نظرات: 0      کد مطلب: 4782

ستاد بحران مهاباد تشکیل جلسه داد


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 2 آذرماه 96 جلسه ستاد بحران شهرستان مهاباد با محوریت مانور سراسری زلزله مدارس در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد آموزش و پرورش مهاباد با همکاری ادارات و ارگان های وابسته به ستاد بحران در مدرسه شاهد دخترانه و دو مدرسه بخش های خلیفان و مرکزی مانور نمادین زلزله برگزار نماید.

رییس اداره گاز مهاباد در این جلسه اظهار کرد: به علت افت دما طی 4 روز آتی احتمال قطعی و یا افت فشار گاز در این شهرستان دور از انتظار نیست.

شمس برهان با اشاره به اینکه اولویت مصرف ما گاز خانگی است گفت: در سال 95 جهت جلوگیری از افت فشار و قطعی گاز در شهرهای سردشت، پیرانشهر و بانه محدودیت هایی در مصرف پتروشیمی مهاباد اعمال کردیم که در صورت افت فشار این محدودیتها با هماهنگی دوباره صورت می گیرد.

در این جلسه ضمن قرائت گزارش و عملکرد برخی از ادارات و ارگان های وابسته به ستاد نظیر ارتش، هلال احمر، هواشناسی و گاز کلیه اعضا آمادگی خود را جهت مقابله با هرگونه حوادث غیرمترقبه منجمله زلزله اعلام نمودند.

فرماندار مهاباد در این جلسه ضمن تشکر از تمامی ادارات، نهادها و مردم شهرستان مهاباد در امدادرسانی و کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه گفت: هماهنگی مسئولین و مردم و تشکیل ستادهای مرتبط در این زمینه و فعالیت چند روز اخیر توانست نمونه بسیار خوبی برای شناخت نقاط قوت و ضعف ما در مقابله با بحران های طبیعی باشد.

دکتر ایرج شجاعی افزود: تشکر ویژه من از مردم مهاباد است که سنگ تمام گذاشتند، همچنین رسانه ها که در بحث اطلاع رسانی، آموزش و جلوگیری از شایعات بسیرا عملکرد مثبتی نشان  دادند و امیدوارم این آموزش ها تداوم پیدا کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد