تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۸:۳۸ بازدید: 633      نظرات: 0      کد مطلب: 4755
با حضور مسئولین شهرستانی

مرکز روزانە آموزش و توانبخشی هایکا در مهاباد افتتاح شد


بە گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە، روز شنبە مورخە ٢٠ آبان‌ماه ٩٦ مرکز روزانە آموزش و توانبخشی هایکا، با حضور برخی از مسئولین شهرستانی در مهاباد افتتاح شد.

 نمایندە مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: معلولین بخش مهمی از جامعە را شامل می‌شوند کە نیازمند توجە بیشتری از جانب دولت و مردم هستند و کم نیستند معلولانی کە با تمام محدودیت‌هایی کە دارند، توانستەاند کارآفرین باشند.

مسئول فنی و صاحب‌امتیاز مرکز توانبخشی هایکا با اشارە بە خدمات قابل ارائە در این مرکز گفت: در مرکز آموزش و توانبخشی هایکا، خدماتی از قبیل: کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، خدمات آموزشی، روانشناسی و مشاورە خانوادە و تحریک الکتریکی مغز (TDCS) بە معلولین ارائە می‌شوند و امید است در سایەی این خدمات بتوانیم بە اهداف این مرکز کە کارایی بیشتر و عدم وابستگی معلولین عزیز بە دیگر افراد است، برسیم.

مهران یوسفی و دکتر خالق جلیل‌نژاد از دیگر سخنرانان این مراسم بودند کە هر یک بە ترتیب، از اهمیت وجود این مراکز و کارا بودن فعالیت بخش خصوصی در جامعە سخن گفتند.

به گزارش هاژه مراکز روزانه آموزشی و توابخشی معلولین جسمی و حرکتی در شهرستانهای پیرانشهر، سردشت و نقده چنین مراکزی وجود ندارد و تنها در شهر بوکان  سال گذشته تاسیس شده است.

آدرس: مهاباد، خیابان وفایی، کوچه 8 متری دوم شرقی پلاک 22

شماره تماس: 04442248601 و 09120743424

 برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد