تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۷:۳۰ بازدید: 4320      نظرات: 1      کد مطلب: 4750

پدر بوکانی سه قلوهای خود را در کوچه رها کرد


به دنبال رها شدن سه نوزاد در یکی از مناطق بوکان، رئیس اداره بهزیستی این شهر گفت: پدر این سه نوزاد، فرزندان خود را به علت اختلافات خانوادگی در کوچه رها کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه به نقل از زریان، شب چهارشنبه (16 آبان ماه) سه نوزاد سه قلو در حالی که در یکی از کوچه های شهر بوکان رها شده بودند پیدا شدند و به بیمارستان منتقل شدند.  «لقمان سورانه» مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان ضمن تایید این خبر گفت: حال عمومی هرسه نوزاد مساعد است و در حال حاضر در بخش نوزادان بیمارستان نگهداری می شوند.

«خالد احمدنژاد» رئیس اداره بهزیستی شهرستان بوکان، در همین ارتباط به خبرنگار زریان گفته است: هویت پدر و مادر این نوزادها مشخص است و این سه نوزاد قربانی اختلافات خانوادگی بین والدین خود شده اند.

وی افزود: مردی که از همسر دوم خود صاحب سه نوزاد سه قلو شده است، به علت اختلافات خانوادگی سه نوزاد خود را در کوچه رها کرده است.

احمد نژاد گفت: پدر این نوزادها علی رغم توانایی مالی حاضر به قبول سرپرستی این کودکان نیست و مادر نوزادها بر نگهداری فرزندانش اصرار دارد.

وی افزود: رها کردن این نوزادن در کوچه در حقیقت مصداق کودک آزاری و جرم است و این سه نوزاد تا روز شنبه در بیمارستان نگهداری می شوند تا دادگاه این کودک آزاری را بررسی کند.

احمد نژاد تاکید کرد: بهزیستی امکانات لازم برای نگهداری این نوزادان در اختیار دارد و برای نگهداری آنها نیاز به دستور دادگاه داریم.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

سمیه ۱۳۹۶/۸/۱۸
السلام علیکم سخنی دارم با این پدرنامهربان چگونه با فرزندان خودش اینکار رو کرده خدا روزی رسان است وروزی این سه تاطفل رو خودش میده قبلا مردان کورد خیلی غیورترازاین حرفهابودن کجا رفت این غیرتهاشون چی برسر این مردم آمده چرا فمرنمیکنند که باید روزی جوابگوی خدا باشند واین طفلهای معصوم حداقل اونها رو تحویل مراکز دولتی مثل بهزیستی میداد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد