تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۱ آبان ساعت ۱۰:۲۹ بازدید: 1381      نظرات: 1      کد مطلب: 4723

انهدام 3 باند "سرقت" / مردم هر "تعمیرکاری" را به منزل راه ندهند


رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از انهدام سه باند سرقت منزل و اماکن در روزهای اخیر در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، سرهنگ محمدرضا امیری امروز (10 آبان) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری‌های اداره مبارزه با سرقت و نیز بخش عملیات ویژه پلیس آگاهی در زمینه رصد و کنترل مجرمین سابقه‌دار آزاد شده از زندان، سه باند سرقت منزل و اماکن در کرمانشاه شناسایی شد.

وی افزود: با شناسایی این تعداد باند، با کسب مجوز قضایی چند عملیات در نقاط مختلف شهر انجام شد که طی آن 10 نفر از اعضای این سه باند و نیز هشت مال‌خر اموال مسروقه دستگیر شدند.

امیری با اشاره به شناسایی 70 مالباخته، گفت: تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باندها ادامه دارد.

وی ارزش اموال مسروقه کشف شده از این سه باند را بالغ بر یک میلیارد تومان اعلام کرد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به روند کاهشی سرقت در کرمانشاه، گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت، طی دو سه سال اخیر روند کاهشی را در بحث سرقت در استان شاهد هستیم.

وی افزود: در هفت ماهه سال جاری میزان وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود پنج درصد کاهش داشته است.

امیری بخش اعظم این توفیقات را مرهون همکاری موثر مردم با پلیس دانست و اظهار کرد: بسیاری از این کشفیات در پی گزارشات مردمی است که از مردم می‌خواهیم کماکان به این همکاری موثر خود ادامه دهند.

وی افزود: همچنین تقاضای ما از مردم این است که در حفظ اموال خود کوشا باشند و از نگهداری وجه نقد و طلا در منزل خودداری کنند.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری سارقین در قالب تعمیرکار و سرویس کار وارد منازل شده و کار شناسایی و سرقت را انجام می‌دهند و در همین راستا از مردم تقاضا داریم حتما از سرویس کار و تعمیرکاری که مجوز لازم را دارد استفاده کرده و از محل‌های معتبر درخواست تعمیرکار و سرویس کار نمایند.
منبع : ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حق شناس ۱۳۹۶/۸/۱۱
نیروی انتظامی توانمنداست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد