تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۹:۸ بازدید: 772      نظرات: 0      کد مطلب: 4721

برگزاری مسابقات شطرنج بین مدارس ابتدائی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه مسابقات شطرنج بین مدارس ابتدایی مهاباد با معرفی مدارس برتر به کار خود پایان داد.

مسئول امور ورزش آموزش و پرورش مهاباد که مسئول برگزاری این دور از مسابقات بود در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این مسابقات 11 تیم از مدارس مهاباد با سر داوری فواد چاوشینی حضور یافته و به رقابت پرداخته اند.

احسان گورگی افزود: این مسابقات در سطح بالایی برگزار گردیده و با توجه به افتتاح سالن جدید هیات شطرنج مهاباد در سالجاری و شروع بکار مجدد آن و برگزاری مرتب دوره های آموزشی در سالن هیات  شاهد پیشرفت چشمگیر این رشته ورزشی خواهیم بود.

گورکی در ادامه اظهار کرد: در این مسابقات در رده تیمی تیم مدارس شاهد در مقام اول و تیم مدارس های فرهنگیان و ساوجبلاغ در رده دوم و سوم قرار گرفتند و در رده انفرادی نیز محمد مینه زاده از مدرسه آزادگان مقاوم اول و آرتین حسنیانی از مدرسه دانا مقام دوم و سروش پرتوی از مدرسه شاهد مقام سوم این دور از مسابقات را کسب کردند.

وی  در پایان ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک اعزام بازیکنان به مسابقات آزاد استانی و کشوری و برگزاری مسابقات داخلی صورت گیرد و این رشته ورزشی-فکری  در بین نوجوانان و نونهالان رشد یابد.

نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر می باشد:

1.شاهد

2. فرهنگیان

3.ساوجبلاغ

نتایج انفرادی به شرح زیر می باشد

1. محمد مینه زاده از مدرسه آزادگان

2. آرتین حسنیانی از مدرسه دانا

3. سروش پرتوی از مدرسه شاهد

4. رامیار بیگی پور از مدرسه حسن زاده

5. ساسان بیگی پور از مدرسه بداق سلطان

 
عکس: سید یوسف عباس طاهر( هیژا) 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد