تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۲:۲۲ بازدید: 3007      نظرات: 2      کد مطلب: 4718

جلوگیری از خودکشی و نجات جان جوان ۲۵ ساله بوکانی از مرگ حتمی


اقدام به موقع تیم آتش نشانی شهر بوکان، جان یک جوان را از مرگ حتمی نجات داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، آتش یار مدیر عامل سازمان آتش نشانی اظهار کرد: در ساعت  ۱۰:۵۷ صبح امروز با تماس مردمی با سامانه ۱۲۵  توسط خانمی اطلاع داده شد که بوی شدید گاز از منزلی در کوچه آریا ۵ به مشام رسیده و ظاهرا فردی نیز در آن منزل دچار بیهوشی شده که بلافاصله دوتیم از آتش نشانان ایستگاه ۱ قدس و ستاد فرماندهی سازمان به محل اعزام شدند.

سامرند نوری افزود: که حادثه مربوط به اقدام به خودکشی جوانی ۲۵ ساله که با برش شیلنگ گاز بخاری و همچنین اقدام به قطع کردن رگ خونی دست خود بحالت نیمه بیهوش در درون یکی از اتاق هایش افتاده بود که خوشبختانه با سرعت عمل آتش نشانان و ورود به ساختمان مذکور از درب پشتی،با قطع کردن جریان های برق و گاز و تخلیه سریع گاز موجود در فضای ساختمان از انفجار و تخریب آن جلوگیری کردند.

به گزارش هاژه با ورود سریع آتش نشانان از بروز این اتفاق ناگوار جلوگیری گردید و  این جوان توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ فورا به بیمارستان انتقال داده شد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

پری ۱۳۹۶/۸/۱۰
آفرین به مسولیت پذیری آتش نشانی.
خدا شاهده من داداشم جلو چشمم سکته زد زنگ زدم اورژانس مهاباد با گریه 15 دقیقه التماس کردم یه آمبولانس بفرستن اصلا قبول نمیکردن و نمیفرستادن. چون گفتم سابقه سکته نداره. مگه هر کی سابقه سکته نداره سکته نمیزنه؟!
ننگ به چنین مسولانی که با نا انسانیت خودشون تا ابد خاطره جان فرسا رو تو ذهن من حک کردن.
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

چیمن خلیقی ۱۳۹۶/۸/۱۰
دستشون و میبوسم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد