تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۷ آبان ساعت ۲۲:۲۱ بازدید: 1158      نظرات: 0      کد مطلب: 4709

انفجار منزلی در پیرانشهر ۵ عضو یک خانواده را دچار سوختگی شدید کرد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، آتش یار دوم خالد آزموده معاون عملیاتی آتش نشانی پیرانشهر در گفتگو با روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۶:۴۵ دقیقه صبح امروز با تماس مردمی مبنی بر انفجار منزلی در خیابان سردشت این شهر و تقاضای کمک بلافاصله ماموران آتش نشان این سازمان به محل اعزام شدند.

آزموده در ادامه افزود آتش نشانان در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رسانده و امداد رسانی را شروع کردند.

وی گفت که با تلاش و کمک عوامل اورژانس ۱۱۵ تعداد ۵ نفر مصدوم این حادثه اعم از پدر، مادر و دو دختر ۶ و ۸ ساله ی آنها که بین ۲۰ تا ۵۰ درصد سوختگی داشتند به بیمارستان ارومیه اعزام شده و مصدوم دیگر نیز در بیمارستان پیرانشهر تحت مداوا قرار گرفت.

خالد آزموده علت این انفجار را نشت گاز از شیر کنترل بخاری عنوان کرده و گفت که روشن کردن لامپ انفجار را ایجاد کرده است.

 وی همچنین در پایان عنوان کرد که این حادثه بدلیل رخ دادن در پارکینگ آن ساختمان و خوابیدن آنها در پارکینگ خسارات مالی چندانی در پی نداشت اما متاسفانه ۵ عضو آن خانواده دچار سوختگی شدیدی شدند.

 هر ساله با شروع فصل سرد حوادث زیادی از جمله انفجار و خفگی بر اثر نشت گاز و همچنین مونوکسید کربن در سراسر کشور رخ می دهد که در چند روز گذشته در تهران،اهواز،سنندج و... باعث کشته و زخمی شدن ده ها نفر از هموطنان و تخریب منازلشان شده که همشهریان عزیز می بایستی بیش از پیش نسبت به رعایت نکات ایمنی علی الخصوص در منازل خود حساسیت نشان دهند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد