تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۶ آبان ساعت ۱۷:۲۶ بازدید: 1775      نظرات: 4      کد مطلب: 4707

تکذیب استخدام در کارخانه قند مهاباد/ مردم فریب سوء استفاده کنندگان را نخورند


 مدیر عامل کارخانه قند مروارید مهاباد روز شنبه 6 آبان ماه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: انتشار آگهی استخدام این کارخانه واقعیت ندارد.

عزیز قره گلی افزود: مراحل ساخت کارخانه قند مروارید مهاباد هنوز به اتمام نرسیده و لذا هرگونه جذب نیرو به نام این کارخانه صحت نداشته و این حق را برای خود محفوظ می دانیم سوء استفاده کنندگان از نام و اعتبار کارخانه مورد پیگرد قضایی قرار گیرند.

قریشی رئیس هیات مدیره کارخانه قند مروارید مهاباد نیز ضمن رد هرگونه استخدام به نام این کارخانه گفت: مردم فریب سوء استفاده کنندگان را نخوردند چرا که روند استخدام بعد از مراحل ساخت و شروع به کار کارخانه و به صوری رسمی به اطلاع عموم خواهد رسید.

كارخانه قند مرواريد ميلاد مهاباد که جزو بزرگترين و مجهزترين كارخانه های قند كشور خواهد بود در مساحت ٣٠هكتار از اراضی روستاهای قزلقوپی و كوسه كهريزە عملیات احداث آن آغاز گردیده است.

گفته می شود این کارخانه به طور مستقيم برای ٣٥٠ نفر شغل ايجاد می كند و با ظرفیت روزانه پنج هزار تن محصول چغندر قند سالانه قادر است در هر دوره کاری 500 هزار تن محصول را جذب و تبدیل کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سامان علیپور اقدم 09147131217 ۱۳۹۷/۷/۲۹
سلام می خواهیم در کار خانه کار کنیم از اطراف کارخانه هستیم چون بیکار هستیم
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

Amir ۱۳۹۷/۵/۲۱
سلام ..کی نیرو استخدام میکنن ..خواستار استخدام تو کارخانه قند هستیم چون تو منطقه ماکارخانه نیست ...از روستای اطراف کارخانه هستیم ...
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

وفامحمدی ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
درچه تاریخی کشاورزان متونندباکارخانه قرارداد ببندند
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

سعید قادری ۰۹۱۴۵۵۵۹۸۸۲ ۱۳۹۶/۸/۶
انشالله به زودی این پروژه به اتمام خواهد رسید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد