تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان ساعت ۱۶:۲۱ بازدید: 692      نظرات: 4      کد مطلب: 4699

پرداخت طلب 50 درصدی گندم کاران مهاباد در اولویت قرار دارد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، ريیس شرکت غله و خدمات بازرگانی مهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان که در فرمانداری این شهر برگزار گردید اظهار کرد: پرداخت طلب 50 درصدی گندم کاران شهرستان مهاباد در اولویت قرار دارد و در ماههای آینده واریز می گردد.

سلیم احمدی افشار اظهار کرد:  امسال بیش از 21 هزار تن گندم از کشاورزان در قالب 4171 محموله خریداری شده و 50 درصد طلب گندم کاران پرداخت و مابقی نیز در روزها و ماه های آینده پرداخت خواهد شد.

وی افزود: شرکت غله و خدمات بازرگانی در رابطه با پرداخت مطالبه گندم کاران هرآنچه در توان داشته بکار گرفته و تمامی مراحل اداری آن را در کمتر از 1 روز بعد از تحویل محموله در سامانه ثبت نموده و واریز آن بر عهده دولت قرار گرفته است.

احمدی افشار در رابطه با کیفیت گندم خریداری  شده و آرد اظهار کرد: طبق گفته های مسئولان استانی شهرستان مهاباد سالمترین خرید استان را  با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان کسب نموده و بیشترین خرید نیز با توجه به سیاستهای خصوصی سازی دولت از سوی بخش خصوصی خریداری شده است.

احمدی افشار قیمت تمام شده هر کیلو آرد را 2 هزار تومان اعلام کرد و گفت: با یارانه ای که دولت بصورت مستقیم و غیر مستقیم پرداخت می کند قیمت آن کاهش یافته و دولت در هر ماه 3 میلیارد تومان یارانه مستقیم و غیر مستقیم آرد می پردازد تا قیمت آن بالا نرود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۱۷
سلام
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۱۷
سلام
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۸/۱۱
متاسفانه این سخن شما مس.ول محترم در پرداخت پول گندم صحیح نیست چون پرداخت نشده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۸/۶
تی ر مان خوارد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد