تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان ساعت ۱۴:۱۴ بازدید: 1259      نظرات: 2      کد مطلب: 4698

دفاع تمام قد فرماندار مهاباد از شهروندان در برابر مسئولان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 1 آبان ماه فرماندار مهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن اجلاس فرمانداری این شهر برگزار گردید به دفاع  تمام قد از حقوق شهروندان پرداخت.

ایرج شجاعی ضمن اعلام برخورد با کارشکنان و مسئولانی که با اربابان رجوع به نحوی نامناسب برخورد می کنند اظهار کرد: قوانین پیچیده ای در کشور وجود دارد که بسیاری از شهروندان ازآن سردرنمی آورند و آنچه برای آنها مهم است رسیدگی و حل و فصل مشکلشان است لذا بر همه مسئولان ادارات واجب است در برخورد با اربابان رجوع از خود انعطاف بیشتری نشان دهند.

وی افزود: فلسفه وجودی ادارات و مسئولان و حقوق بگیران دولت تسهیل در امور شهروندان است لذا باید برای شهروندان کارگشا باشند و در برخی موارد که قوانین بسیار پیچیده و دست و پاگیری وجود دارد می توانند به نفع مردم و شهروندان آنرا تفسیر کنند.

شجاعی تصریح کرد: تاکنون هیچ مسئولی بدلیل تسهیل امور برای شهروندان موأخذه نشده بلکه همیشه مورد تشویق قرار گرفته اند که در امور شهروندان تسهیل کننده باشند.

فرماندار مهاباد در پایان با بیان اینکه همواره بصورت جدی از حقوق شهروندان دفاع می کنند از شرکتهای خدمات رسان خواست با جدیت بیشتری به ارائه خدمات بپردازند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

نازدار رحمتی نیا ۱۳۹۶/۸/۷
ماههم حدود4سال گردو خاک کمربندی داشامجیدمیخوریم بابالاقل روغن سیاه برزید بخدا غرق شدیم توگردو خاک ماشین باسرعت 100میان 4ساله فقط خاک میخوریم توراخدابه اطلاع برسانید بخدامسل ی حج میمونه ازهاژه سپاسگزاریم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رحمان عمری ۱۳۹۶/۸/۷
خواهشمندم رسیدگی به کمربندی داشامجید بخدا گردخاک کل بچه هام راهی بیمارستان کرده تورا خدابه مسولان بگوید خیابان اسلی کمربندی بخداغرق گردوخاک شدیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد