تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۶:۲۷ بازدید: 1042      نظرات: 0      کد مطلب: 4676

افتتاح اولین نمایشگاه تخصصی گل و گیاهان خاص و کمیاب در مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 24 مهرماه با حضور جمعی از مسئولین و شهروندان در تالار وحدت اولین نمایشگاه تخصصی گل و گیاهان خاص و کمیاب در مهاباد افتتاح گردید.

 

خالد پایمزد مسئول برگزاری نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این نمایشگاه بالای 60 نوع از گلهای کاکتوس، ریوم، پالوداریوم، ویواریوم، وابی کوزا، کوکی داما و آپارتمانی در معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

پایمزد افزود: با توجه به علاقه ای که به گل و گیاه علاقه داشتم فعالیت خویش را در زمینه گیاهان گوشتخوار را آغاز کردم. 

وی در خصوص یادگیری و نحوه پرورش گل و گیاهان خاص و کمیاب گفت: از حدود 4 سال پیش مشغول پرورش هستم و در این زمینه مطالعاتی تئوریکی داشته ام و همچنین از روی عکس و فیلم های کوتاهی که در این حوزه پیدا می کردم توانستم با بهره گیری از استعداد و توانایی های خویش به این موفقیت دست یابم.

این کارآفرین جوان مهابادی در شهر گوک تپه نیز در یک قطعه زمین گلخانه ای ایجاد نموده است. وی تنها سرمایه خویش را برای شروع این طرح تنها یک میلیون و 200 هزار تومان آن هم از  آورده شخصی عنوان نمود.

نمایشگاه تخصصی گل و گیاهان خاص و کمیاب از تاریخ 24 تا 30 مهرماه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر از ساعت  13 – 10 و 22 – 16 شب در تالار وحدت مهاباد برا بازدید و همچنین خرید علاقه مندان دایر است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد