تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۲ مهر ساعت ۲۱:۱۹ بازدید: 1176      نظرات: 0      کد مطلب: 4672

اتصال دستگاه تنفس مصنوعی عامل حریق بیمارستان میاندوآب


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه آتش سوزی بیمارستان این شهرستان در کمترین زمان ممکن مهار شد، گفت: اتصال دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) عامل حریق در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان فاطمه زهرا (س) بوده است.
یادگار لندنیان روز شنبه اظهار کرد: کمپرسور برق دستگاه تنفس در اثر کارکرد زیاد دچار نقص فنی و اتصال شده و در نتیجه انفجار و آتش سوزی به بار آورده است. 
وی افزود: ماموران آتش نشانی بلافاصله پس از اطلاع در مدت 2 دقیقه خود را به محل آتش سوزی در بیمارستان میاندوآب رساندند و پس از حدود 5 دقیقه آتش مهار شد. 
لندنیان گفت: کارکنان بیمارستان با کپسول آتشنشانی اقدامات اولیه برای خاموش کردن آتش را انجام داده بودند. 
وی افزود: در این حادثه یک نفر از بیماران بخش مراقبت های ویژه بیمارستان فوت و یک نفر دیگر از مجروح شد، 2 نفر از کارکنان بیمارستان نیز دچار جراحت شدند که حال عمومی همگی خوب گزارش شده است. 
لندنیان گفت: فرد فوت شده 'احمد مردانی' اهل تهران است و بیمار مجروح نیز که خانم بوده دچار 30 درصد سوختگی شده است.
ساعت 2:40 بامداد امروز /شنبه/ حادثه آتش سوزی در بخش ICU بیمارستان حضرت فاطمه (س) میاندوآب به دلیل انفجار ونتیلاتور اتفاق افتاد و اطفای حریق توسط کارکنان بیمارستان بلافاصله آغاز شد.
گروه آتش نشانان 2:45 دقیقه مطلع از 2:47 دقیقه بامداد با همکاری کارکنان بیمارستان حضرت فاطمه (س) برای مهار آتش و همچنین نجات بیماران وارد عمل شدند و در سریع ترین زمان ممکن برای مهار آتش و نجات جان بیماران اقدام لازم را انجام دادند.
ارایه خدمات درمانی در بخش های دیگر این بیمارستان روند عادی خود را طی می کند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد