تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۶:۵ بازدید: 315      نظرات: 0      کد مطلب: 4668

تسهیل در توزیع سهمیه نفت برای نانوایی روستاهای صعب العبور


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه 22 مهرماه رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی مهاباد در جلسه شورای آرد و نان این شهرستان از تحویل سهمیه نفت نانوایی های روستاهای صعب العبور شهرستان مهاباد خبر داد.

رضا یگانه در جریان جلسه اظهار کرد: برای تسهیل و رفاه نانوایی های واقع در روستاهای صعب العبور و جلوگیری از بروز مشکلات در فصل بارش و راه بندان سهمیه سه ماهه این نانوایی ها قبل از شروع بارش به آنها تحویل داده می شود.

وی از بخشداری های شهرستان مهاباد خواست تا با مشخص کردن روستاهای صعب العبور و معرفی آنها به شرکت فرآورده های نفتی میزان سوخت سه ماهه نانوایی های این روستاها توزیع شود.

یگانه در رابطه با سوخت ذخیره نانوایی های شهری اظهار کرد: واحدهایی که تازه تأسیس برای تخصیص سوخت ذخیره به شرکت فرآورده های نفتی مهاباد مراجعه نمایند تا نسبت به تخصیص سوخت آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: نانوایی های شهرستان که از گاز شهری استفاده می کنند و در سالهای 94 و 95 سهمیه سوخت ذخیره دریافت نموده اند به دلیل عدم قطعی ملزم به حفظ سهمیه خود می باشند و سهمیه ای جدید برای آنها در نظر گرفته نمی شود مگر در موارد بسیار خاص که موجه باشد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد