تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۲۱ مهر ساعت ۲۲:۴۹ بازدید: 2288      نظرات: 0      کد مطلب: 4664
در پی تماس های مردمی

متکدیان مهاباد جمع آوری شدند


مسئول اجرائیات و معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد روز جمعه 21 مهرماه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی تماس ھای مکرر مردم با واحد اجرائیات شهرداری مهاباد در خصوص جمع آوری متکدیان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
حسن گیته افزود: همکاران واحد اجرائیات نسبت به جمع آوری متکدیان در سه راهی برهان، ترشکان و حمزه آباد و همچنین در سطح شهر اقدام نمودند و توانستند 11 متکی را جمع آوری نمایند که در بررسی های انجام شده مشخص گردید هیچ کدام از 11 نفر متکدی، اهل شهرستان مهاباد نبوده بلکه اکثرا آنان کولی و از شهرک ها و مناطق حاشیه نشین ارومیه  وارد مهاباد می شوند.
مسئول اجرائیات شهرداری مهاباد ضمن درخواست از همشهریان در خصوص کمک نکردن به متکدیان گفت: تکدی‌گری پدیده‌ ای نازیباست که متأسفانه برخی مردم به‌دلیل عدم آگاهی و به ‌علت نداشتن اطلاعات کافی و از روی ترحم و دلسوزی به این پدیده‌ی منفی و ناهنجاری اجتماعی دامن می‌زنند.
وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه پدیده تکدی گری در شهرستان همشهریان محترم می توانند با شماره های 137 و یا 42234488 ستاد اجرائیات تماس حاصل فرمایند.
تکدی گری در شهر ها از معضلات اجتماعی است، به عقیده بسیاری از کارشناسان فعالیت آزاد آنان موجبات جامعه ای آسیب دیده و مغشوش را فراهم و در نهایت راه برای هنجارشکنی هر چه بیشتر باز می گذارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد