تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۲:۱۸ بازدید: 799      نظرات: 0      کد مطلب: 4645

مراسم قرائت پیام مهر "زنگ انضباط اجتماعی" در مهاباد برگزار گردید.


به گزارش پایگاه خبری هاژه روز دوشنبه 17 مهرماه سال 96 در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم قرائت پیام مهر "زنگ انضباط اجتماعی" در مدرسه شهید علی عثمانی برگزار گردید.
در ابتدای مراسم معاونت مدیر کل و ریاست آموزش و پرورش شهرستان مهاباد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی  لازمه آموزش را فراهم آوری بستر مناسب در سایه امنیت عنوان کرد.
در بخش دیگری از مراسم "کیان شیخ مندی" دانش آموز، پیام مشترک آموزش و پرورش و نیروی انتظامی را در قالب "پیام مهر پلیس" قرائت کرد.
امام جمعه مهاباد به نقش آموزش و پرورش اشاره و ابراز داشت هر آنچه داریم مرهون تلاش و کوشش آموزش و پرورش است و باید آن را ارج بنهیم. تازیدن کشورهای دیگر به خاطر پیشرفت علم و تکنولوژی است و این آموزش است که زیربنای این پیشرفت قرار می گیرد.
ماموستا سهرابی رسالت نیروی انتظامی را با توجه به پیام قرائت شده "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه" عنوان کرد و دو مقوله امنیت و تندرستی را با هم مرتبط دانست و افزود: سلامت و تندرستی و اقتصاد بدون امنیت میسر نیست.
فرمانده نیروی انتظامی مهاباد در این مراسم دانش آموزان را آیندگان اجتماع دانست و نیروی انتظامی را مسئول امنیت آنها عنوان کرد. وی در مقوله امنیت و آرامش همگان را به همکاری مشترک فراخواند و گفت: هر دانش آموزی مجری امنیت است و باید سهم خود را در نظم و انضباط اجتماعی انجام دهند.
سرهنگ ظهیریان زنگ انضباط اجتماعی را پیشرفت جوانان و نوجوانان مبنی بر رعایت نظم در جامعه عنوان کرد و افزود: دانش آموزان نقش مهمی در این امر برعهده دارند و برای همین از دانش آموزان و فرهنگیان انتظار می رود در امنیت اجتماعی پیش قدم باشند.
در پایان مراسم از دانش آموزان کیان شیخ مندی و یاسین حاجی زاده تقدیر شد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد