تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۵ مهر ساعت ۲۰:۵۳ بازدید: 390      نظرات: 0      کد مطلب: 4641

انجام 1400 ماموریت اورژانسی فوریتهای پزشکی سردشت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کارشناس مسئول واحد فوریت های پزشکی سردشت از انجام 1400 مأموریت اورژانسی در شش ماهه اول سال جاری توسط فوریتهای پزشکی سردشت خبر داد.

ریبین سوری  در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از این تعداد 550 مورد تصادفات جاده ای و شهری، 10 مورد غرق شدگی، 70 مورد قلبی وعروقی، 26 مورد تنفسی، 40 مورد اورژانس زنان و بالغ بر 704 مورد سایر موارد اورژانسی از کل ماموریت های انجام شده می باشد.

وی افزود: در طول شش ماه اول سال جاری با توجه به اجرای طرح امداد تابستانی و نوروزی بالغ بر 6000 نفر ساعت استقرار تیم امدادی در محل مسیرهای مواصلاتی پرخطر و از پیش تعیین شده مستقر شده اند، که در همین راستا تعداد 69 نفر در محل استقرار آمبولانس ها ویزیت شده و نیاز به اعزام نداشتند.

وی با اشاره به اینکه زمان طلایی رسیدن بر بالین بیماران در سردشت در شش ماهه اول سال 96 برای ماموریت های شهری 4.5 دقیقه و برای ماموریت های جاده ای زیر 7 دقیقه بوده است  گفت: خوشبختانه این آمار 20 درصد زیر زمان طلایی استاندارد است.

واحد فوریت های پزشکی شهرستان سردشت با چهار پایگاه فعال ویک آمبولانس پشتیبان برای مواقع ضروری و27 نفر نیروی انسانی تحت مدیریت مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی شهرستان  به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان هستند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد