تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۳ مهر ساعت ۹:۲۶ بازدید: 4157      نظرات: 0      کد مطلب: 4627
خانواده مقتول مهابادی صادق برمکی

هرگونه اقدام احساسی، جگر سوخته ما را سوخته تر خواهد کردمردم فهیم، باشعور و بافرهنگ مهاباد عزیز

با عرض سلام  و درود فراوان به خاطر ابراز احساسات و همدردی شما مردمان پاک این دیار، پیرو یادداشت قبلی خود تحت عنوان "نامه سرگشاده خانواده جوان مقتول" به استحضار شما ملت شریف و بزرگوار می رساند، متنی که این خانواده داغدیده در پایگاه خبری هاژه منتشر نموده با هیچ هدف و غرض خاصی نگاشته نشده است که خدای ناکرده تبعاتی در پی داشته باشد بلکه تنها، درد دل و آهی بود که از جگر سوخته پدر و مادری زجر کشیده و سوگوار برخواسته و از مسئولان زحمتکش شهرستان خواهان پیگیری سریع پرونده  و دادخواهی قانونی بوده است.

همچنین در نظر داشتیم که با انتشار این خبر، خانواده های عزیز را هوشیار نماییم که اولا این اتفاق، درس عبرتی برای آنان باشد و دوما بیشتر مراقب فرزندان دلبند خود، به خصوص نوجوانان عزیز باشند که خدای ناکرده این نوع حوادث و اتفاق ها برای هیچ یک از آنان تکراری نداشته باشد، چون درد و غم این فاجعه  را تنها ما می دانیم و بس و اصلا به هیچ عنوان وصف شدنی نیست.

اما نکته بسیار مهم و قابل ذکر در اینجا این است که متاسفانه بعد از اعلام این خبر، عده ای سودجو با انتشار عکس ها و تصاویر این جنایت که ما خانواده مقتول کاملا از آن بی اطلاعیم، احساسات پاک این مردم را به بازی گرفته و با دادن بیانیه هایی، خواهان تجمع در تاریخ و ساعتی مشخصی شده اند که این کار، ما را بسیار آزرده و نگران نموده است. پس بدین وسیله از شما عزیزان همشهری خواهشمندیم که فریب اینگونه افراد را نخورده و نگذارید جگر سوخته ی ما سوخته تر شود.

در آخر از شما عزیزانی که ابراز احساسات نمودید و غم ما را غم خود دانستید، بسیار سپاسگزاریم و از همین جا اعلام می نماییم هیچ گونه تجمعی در کار نبوده و هر گونه اقدامی که منجر به اغتشاش و بر هم ریختن نظم و امنیت عمومی گردد از دید ما کاری ناپسندیده و اشتباه است.

همچنین در این راه، زحمات نیروهای محترم ناجا و مراجع قضایی را در پیگیری این پرونده ارج می نهیم. ان شاءالله که خداوند پشتیبان آنان باشد.

 

با تشکر و سپاس فراوان

خانواده داغدیده صادق برمکی
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد