تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۲ مهر ساعت ۲۱:۵۲ بازدید: 681      نظرات: 0      کد مطلب: 4624

تصویب 21 میلیارد تومان بودجه برای بهبود زیرساخت ها در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد از تصویب اعتبار 21 میلیارد تومانی برای پروژه های دستگاههای دولت در شهرستان مهاباد خبر داد.

فرماندار مهاباد در جلسته کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه آذربایجان غربی جزو مناطق محروم محسوب شده و علاوه بودجه تصویب شده بودجه ای دیگر نیز در قالب توازن بخشی به مناطق محروم اختصاص می یابد.

ایرج شجاعی با اشاره به مشکلات جدی در بخش زیر ساختهای آموزش و پرورش و آبرسانی به روستاها اظهار کرد : بخش عمده ای از این اعتبارات به این دو بخش اختصاص می یابد.

وی افزود: هرچند اعتبار در نظر گرفته شده راضی کننده و برطرف کننده مشکلات نمی باشد اما مطلوب است و می توان بحران های هر دستگاه را سروسامان داد.

فرماندار مهاباد در ادامه ابراز امیدواری کرد اعتبارات در نظر گرفته شده و مصوب تخصیص داده شود چراکه در سالهای گذشته نیز اعتبارات قابل توجهی در نظر گرفته شده ولی تخصیص نیافته است.

کامبیز شاوله در این جلسه با اشاره به پایین بودن سرانه آموزشی در شهرستان اظهار کرد: مشکلات بخش آموزش و پرورش شهرستان مهاباد برای رسیدن به میانگین کشوری به 80 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

کمال نالوسی نیز با اشاره به کمبود آب آشامیدنی در روستاهای بخش خلیفان و بخش مرکزی ابراز امیدواری کرد با اختصاص سریع این اعتبارات مشکل کمبود آب آشامیدنی در این بخش ها رفع شود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد