تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۲ مهر ساعت ۲۰:۳۶ بازدید: 485      نظرات: 0      کد مطلب: 4623

جلسەی هماهنگی هفتە ملی کودک در مهاباد برگزار شد


بە گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە روز چهارشنبە ١٢ مهرماه ٩٦ جلسەی هماهنگی هفتە ملی کودک با حضور مسئولین شهرستانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شمارە ١ برگزار گردید.
مدیر کانون پرورش فکری در گفتگو با خبرنگار هاژە گفت: هفتە ملی کودک از ١٥ مهرماه شروع می گردد کە با توجە بە پیش‌بینی های انجام‌شدە در نظر داریم برنامەهای متنوعی در ردە سنی کودکان و نوجوانان انجام شود کە شامل برگزاری نمایشگاه نقاشی کودکان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شمارە ١ و ۲ بە مدت یک هفتە، برپایی ایستگاه‌های قصەگویی، برپایی کارگاه نقاشی و کاردستی و اجرای نمایش عروسکی فی‌البداهە و چند برنامە دیگر خواهد بود.
افسانە بازیار افزود: در ادامە طرح "من  محیط‌‌ بان هستم" و همچنین طرح "بخوانیم و ببخشیم" برنامەهایی در دستور کار است کە در این هفتە آنها را اجرا خواهیم کرد.
وی ادامە داد: مقرر شدە است  با هماهنگی شورا و شهرداری شهر مهاباد، برنامەهای اجرا شدە، در چند روستای حومە مهاباد نیز بەصورت سیار برگزار گردد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳٤٤ بر اساس متد آموزشی فرانسە بە منظور استعدادیابی و پرورش استعداد کودکان و انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی و علمی تاسیس شدە است کە در هفتە ملی کودک بە صورت رایگان از میان کودکان و نوجوانان عضوگیری می‌کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد