تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۵:۳۳ بازدید: 7960      نظرات: 0      کد مطلب: 4610
نشست خبری با فرمانده نیروی انتظامی

از قتل جوان مهابادی تا آخرین کشفیات مواد مخدر در این شهرستان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 10 مهرماه 96 پیشاپیش به مناسبت هفته نیروی انتظامی نشست خبری فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد با اصحاب رسانه برگزار گردید.

در ابتدا فرمانده نیروی انتظامی مهاباد ضمن تسلیت ماه محرم اظهار کرد: هفته ناجا هر سال معمولاً با شعاری به عنوان محور فعالیت‌های این هفته شروع می گردد و طبیعتاً این شعار شالوده عمل و سیاست‌های اقدام این نیرو، حداقل در همان سال به شمار می‌آید که در همان مسیر حرکت و اهداف و برنامه‌های ناجا را نیز تعقیب نماییم.

سرهنگ رضا ظهیریان افزود: شعار امسال "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه" خواهد بود، امنیت در جامعه ای که در شان مردم است و وظیفه پلیس به عنوان حافظان امنیت، برقرای امنیت و آرامش برای جامعه و همه مردم است.

وی در خصوص آخرین کشفیات مواد مخدر در شهرستان مهاباد گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و براساس اخبار واصله در خصوص شخصی با هویت معلوم که در یکی از محلات شهر اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی شیشه می نمود، توسط مامورین تلاشگر انتظامی و با پوشش اطلاعاتی مورد رصد قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی مهاباد اضافه کرد: در این خصوص یک کیلو و 395 گرم مواد مخدر شیشه به ارزش 34 میلیون تومان کشف و یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام های قضایی شد. 

سرهنگ ظهیریان در خصوص قتل جوان مهابادی و در پاسخ به سوال خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال قتل یک جوان مهابادی نیروی انتظامی بلافاصله وارد عمل شده و تحقیقات پلیس آگاهی فورا آغاز شد.

وی افزود: خوشبختانه در مدت زمان کمتر از 24 ساعت قاتلین (3 نفر قاتل) در اقدام ضربتی پلیس دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی شدند و به جرات می توان گفت اقدامات قوه قضائیه در این خصوص جسورانه و خوب بوده است.

به گزارش خبرنگار هاژه، طی چند روز گذشته جوان مهابادی با هویت صادق برمکی توسط سه دوست خود در اطراف روستای کهریزه مورد ضربات چاقو قرار گرفته و سپس به شکل فجیعی به آتش کشیده و در همان جا رها شده بود.

هاژه در تلاش است ضمن کسب اخبار موثق و دقیق در خصوص علت قتل، چگونگی حادثه و روند قانونی پرونده از زبان مسئولین مربوطه، پرده از جزئیات بیشتری از ماجرای این قتل بردارد.

فرمانده نیروی انتظامی مهاباد به خانواده ها توصیه نمود فرزندانشان را قبل از رسیدن به سن نوجوانی نسبت به مضرات ویرانگر مواد مخدر آگاه سازند. همچنین از چگونگی دوستیابی فرزندان آگاهی یافته و آنها را در منزل تنها نگذارند و در صورت تنها گذاشتن نیز نسبت به آنها کنترل نامحسوس داشته باشند.

وی همچنین در خصوص مهمانی فرزندان و بحث شب نشینی هشدار داد و گفت: خانواده ها در شب نشینی فرزندانشان بسیار دقت نمایند و در خصوص برنامه خواب نیز به هیچ وجه اجازه ماندن در خانه دوستانشان را ندهند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد