تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۶ مهر ساعت ۲۱:۴ بازدید: 839      نظرات: 0      کد مطلب: 4601

کسب مقام سوم توسط تکواندوکار سقزی در مسابقات کشوری


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، تکواندوکار نونهال سقزی توانست در معیت تیم آکادمی ابزار و یراق آلات توسن تهران مقام سوم را کسب کند.

 هفته پنجم، ششم و هفتم (پایانی) از مرحله دوم هشتمین دوره لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» امروز (پنجشنبه) با حضور 8 تیم راه‌یافته به این مرحله در خانه تکواندو برگزار شد که پیشتر در دور اول لیگ نونهالان بیست تیم حضور داشتند که در نهایت هشت تیم به دور دوم صعود کرد.

در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم لوازم خانگی کن توانست برای دومین سال متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرد، تیم شورای اسلامی شهر تنکابن عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن بر سکوی سوم قرار گرفت.

ژاله علیزاده تکواندوکار باشگاه نقش جهان سقز و از شاگردان مربی توانمند مهری شعبانی توانست با کسب چهارده برد از پانزده بازی حضور در لیگ بیست و شش هفته ای در مجموع هفته های مرحله اول و دوم ـ نونهالان سال جاری با اقتدار در معیت تیم آکادمی توسن بر سکوی سوم قرار گیرد.

پیشتر ژاله علیزاده در مسابقات آزاد قهرمانی کشور نونهالان که در تیرماه سال جاری برگزار شد توانست مدال برنز و مقام سوم را کسب کند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد