تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲ مهر ساعت ۲۱:۳۹ بازدید: 1156      نظرات: 0      کد مطلب: 4589

نمایشگاه " نگین" بکار خود پایان داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز یک شنبه 2 مهرماه مراسم اختتامیه نمایشگاه آثار نقاشی و طراحی هنرجویان نمایشگاه "نگین" در نگارخانه تالار وحدت مهاباد با حضور شاعران مهابادی و احمداحمدیان و جمعی از علاقمندان برگزار گردید.

استاد رسول کریم در آئین اختتامیه این نمایشگاه ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم اظهار کرد: یکی از آرزوهای من تربیت هنرجویان در عرصه هنر بوده امروز خوشحالم که این آرزوی بنده توسط بسیاری از آموزشگاهها و انجمن ها تحقق یافته است 

مسئول آموزشگاه طراحی و نقاشی نگین در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: 80 اثر نقاشی و طراحی از 30 هنرجو جوان مهابادی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و از تمامی هنرجویان تقدیر به عمل آمد.

فائزه عزیزی  افزود: این نمایشگاه در مدت 5 روز دایر بوده و سبک های رئال، سوررئال، 3 بعدی و بهنمایش گذاشته شده است.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را تشویق هنرجویان به ادامه فعالیت و جذب حمایت مسئولان و مردم از این هنر اعلام کرد و استقبال مردم از این نمایشگاه را ستودنی عنوان کرد.

وی افزود: هنر نقاشی  می تواند برای کسانیکه دارای مشکلات روحی و افسردگی هستند بسیار مفید باشد و ابراز امیدواری کرد با رشد و توسعه آموزش بتوانند هنرجویان بیشتری را جذب و جوانان و نوجوانان بیشتری به این عرصه وارد شوند.

مسئول آموزشگاه نگین در پایان اظهار کرد :فعالیت این آموزشگاه از سال 1371 شروع شده و در آن 25 رشته آموزش هنرهای نقاشی، طراحی، برجسته سازی و انیمیشن برای رده های 4.5 سال به بالا تدریس می شود و تاکنون 25 نمایشگاه در سطح شهرستان مهاباد، تهران و ارومیه برگزار نموده ایم.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد