تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲ مهر ساعت ۱۰:۳۳ بازدید: 1021      نظرات: 0      کد مطلب: 4585

نوسازی ورزشگاه آزادی مهاباد و تعیین سرنوشت بازیهای لیگ برتر استان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بعد از ابراز نگرانی سرمربی تنها نماینده مهاباد در لیگ برتر استان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد گفت: نوسازی ورزشگاه آسیبی به تمرینات و بازیهای باقیمانده تیم پرسپولیس حاجی خوش نمی رساند.

همزمان با کلنگ زنی پروژه ورزشگاه آزادی در مهاباد و قرارگیری پرسپولیس حاجی خوش به رده های صدر جدول، سرمربی این تیم ابراز نگرانی کرده که شروع بکار این پروژه در چنین وضعیتی می تواند به تیم آسیب برساند.

حسن مختاری فر در صفحه روابط عمومی این باشگاه اعلام کرده با توجه به موفقیت های بدست آمده و پروژه کلان نوسازی که چند سالی طول می کشد به تاخیر انداختن 15 روزه آن علاوه بر اینکه خللی در نوسازی ورزشگاه به وجود نمی آورد، می تواند کمک شایانی به تنها نماینده مهاباد در لیگ برتر استان بنماید.

درهمین رابطه رئیس اداره ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: خوشبختانه بعد از چندین سال، پروژه کلان نوسازی ورزشگاه آزادی مهاباد کلنگ زنی و به پیمانکار تحویل داده شده و در چند روزآینده برای تجهیز کارگاه در محل ورزشگاه مستقر خواهند شد.

قرنی مصطفی پور در رابطه با ابراز نگرانی سرمربی تیم پرسپولیس حاجی خوش در خصوص تعطیلی تمرینات و بازی های باقیمانده اظهار کرد: همانگونه که برنامه ریزی شده اولین مرحله شروع بکار پیمانکار تجهیز کارگاه است و این پروسه نیز زمانبر بوده و به 10 روز زمان نیاز دارد و اولین مرحله عمران و شروع بکار نیز از فضای بیرون از ورزشگاه شروع شده و خللی در تمرینات ویا مسابقات باقی مانده ایجاد نخواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر فقط در رختکن بازیکنان و داوران تغییراتی ایجاد می شود و به اتاق های دیگری منتقل می شود و ورودی ورزشگاه به ضلع شرقی آن انتقال می یابد ولی جایگاه تماشاگران و چمن بازی حفظ می گردد.

مصطفی پور تصریح کرد: انجام این حجم از فعالیت طبیعتا زمانبر بوده و در صورت لزوم چند روز تاخیر در آن ایجاد خواهد شد. ورزشگاه مجهز و جدید الحداث شهر گوک تپه نیز تا پایان آبان ماه به بهره برداری می رسد و برای ادامه در ماه های دیگر نیز تیم های ورزشی با مشکلی روبه رو نخواهند شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد