تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور ساعت ۱۶:۵۹ بازدید: 2312      نظرات: 0      کد مطلب: 4567

جزئیات غرق شدن مرد 30 ساله در سد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با اشاره به غرق شدن مرد 30 ساله در سد قوچم دهگلان، گفت: جسد این مرد جوان با تلاش 2 ساعته غواصان این سازمان از آب بیرون کشیده شد.
رامین اسد نژاد روز چهارشنبه اظهار کرد: این مرد جوان در حاشیه سد قوچم دهگلان به ماهیگیری مشغول بود که بدلیل بی احتیاطی زیر پایش خالی و بداخل دریاچه سد سقوط می کند.
وی افزود: این حادثه عصر سه شنبه رخ داد اما بدلیل این اینکه امکان جستجو در شب در آب برای غواصان ممکن نبود تیم غواصی سازمان آتش نشانی شهرداری صبح چهارشنبه برای جستجو و یافتن جسد این مرد جوان به محل حادثه اعزام شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج ادامه داد: تیم چهار نفری غواصی این سازمان با حضور در محل حادثه، عملیات جستجو را آغاز کرد و بپس از 2 ساعت تلاش، جسد این مرد از آب بیرون کشیده و تحویل پزشکی قانونی شد.
به گزارش ایرنا، هم اکنون هشت ایستگاه آتش نشانی فعال و مجهز در سنندج وجود دارد که سه ایستگاه در نواحی منفصل و پنج ایستگاه در مناطق مرکزی قرار دارد. 
ایستگاه های آتش نشانی این شهرستان با 153 نفر نیرو، خدمات مختلف را به شهروندان ارائه می دهند و از بین آنها 130 نفر نیروی عملیاتی هستند.
منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد