تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور ساعت ۱۸:۲۶ بازدید: 1112      نظرات: 0      کد مطلب: 4562

کلنگ زنی نوسازی استادیوم آزادی مهاباد با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 28 شهریورماه پروژه نوسازی و بهسازی استادیوم 5 هزار نفری آزادی شهر مهاباد با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد با حضور نماینده، فرماندار، مسئولان و پیشکسوتان عرصه ورزش انجام شد.

جلال محمودزاده در مراسم کلنگ زنی این پروژه اظهار کرد: با دستور وزیر ورزش و جوانان اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای نوسازی و بهسازی ورزشگاه آزادی شهرستان مهاباد تخصص داده شده و قابلیت افزایش آن تا 22 میلیارد تومان نیز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به نیمه تمام ماندن 250 طرح کلان ورزشی در کشور امکان تخصیص اعتبار برای احداث ورزشگاه جدید در مهاباد وجود نداشت به همین خاطر در قالب طرح نوسازی و بهسازی اماکن ورزشی در کشور تخصیص بودجه به آن صورت گرفته است.

محمودزاده در ادامه تصریح کرد با اتمام عملیات احداث ورزشگاه 5هزار نفری گوک تپه، اتمام نوسازی استادیوم آزادی مهاباد و سالن ورزشی خلیفان و همچنین احداث خانه کشتی که قول مساعد آن از مدیر کل گرفته شده، تحولی مهم در زیر ساختهای شهرستان صورت می گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد نیز در رابطه با مشحصات فنی و عمرانی این پروژه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: پروژه تحویل پیمانکار داده شده و این پروژه در دو فاز اجرا می گردد و در مرحله اول 4 میلیارد تومان تخصیص داده شده است، همچنین مقرر گردیده در طی 18 ماه عملیات نوسازی و بهسازی پایان یابد.

قرنی مصطفی پور افزود: نوسازی ورزشگاه در قالب احداث جایگاه تماشاچی، vip، خوابگاه ورزشی و چمن مصنوعی صورت می گیرد و در مرحله اول 60 متر آن اجرا می گردد و در نهایت با تکمیل هردو فاز، ظرفیت این ورزشگاه به 7 هزار نفر افزایش می یابد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد