تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۵ شهريور ساعت ۱۲:۵۲ بازدید: 339      نظرات: 0      کد مطلب: 4545

استقبال عمومی مردم شهر سیمینه از هنرمندان تئاتر ونمایش" پرتره"


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه سیمینه  شاهد حضور اجرای نمایش " پرتره"توسط هنرجویان کارگاه آموزش تئاتر مانا بود که به جهت شکل و شیوه اجرایی با استقبال عمومی  خانواده ها ومردم سیمینه و روستاهای اطراف آن قرار گرفت و به عنوان یک رویداد مهم و تاثیر گذارهنری شناخته شد و تجربه ی دلپذیر برای هنرجویان بود
عبدالرحمن عزیزی مدیر  راوبط عمومی انجمن هنرهای نمایشی بوکان در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: افتتاحیه این نمایش در ساعت 21 جمعه 24 شهریور در فضای باز پارک شهر سیمینه با حضور مسئولین واعضای شورای شهر و شهردار و بخشدار و امام جمعه و مردم انجام گرفت.
مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم وسخنان امام جمعه سیمینه ماموستا ملامحمد قادرپور آغاز گردید و سپس آقایان جمال محمدی بخشدار، مصطفی رسولی رئیس شورای شهر،آقای رحیم قرنی شهردار،شهر سیمینه پشت تریبون قرار گرفتند وضمن خوش آمد گویی به مردم سخنان خود را ایراد کردند . در ادامه شاعر، آقای حسین فقه کریمی یکی ازسروده های خود را برای حاضران قرائت نمود.  
سپس نمایش" پرتره" با استقبال پرشور مردمی اجرا شد و حضور انبوه مردم که هر لحظه به آن افزوده می گردید در چهار طرف هنرمندان را احاطه کردند و عکس العمل  لحظه به لحظه حین اجرا به جذابیت این نمایش افزود بطوریکه از هر طیف زن ومرد، پیر وجوان، کودک ونوجوان برای دیدن نمایش گرد هم آمده بودند. 
با پایان یافتن نمایش، هنرجویان مورد تشویق بسیار زیاد مخاطبان قرار گرفتند
کارگاه آموزش تئاتر مانا اجرای نمایش را در تحقق شعارجهانی  " تئاتر برای همه"به مردم خوب سیمینه تقدیم کرد .
بازیگران این نمایش عبارتند بودند از –اسماعیل احمدیان ، لطیف شکر زاده ، مسعود عنایتی،کوثر محمد امینی،زانا حسن زاده،یوسف عزیزی، آرام احمدیان، شادی افتخاری، سامان سلیمی، دل نیا محمودی، دیانا ماهی و توسط هنرمند بهروز اسراری نوشته و کارگردانی شده بود. دیگر عوامل  عبارتند از آریان اسراری، شورش احمد پوری،رامین عزیزی، نازیلا طالبی،ویدا مومنی،معصومه نوری. 
عکس: اسماعیل احمدیان

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد