تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۲۰:۷ بازدید: 1287      نظرات: 0      کد مطلب: 4542

در روز آشتی هوادارن با استادیوم آزادی مهاباد، پرسپولیس این شهر فرصت صدر نشینی را از دست داد


به گزارش پایگاه خبری هاژه امروز جمعه 24 شهریور پرسپولیس حاجی خوش مهاباد بار دیگر دریک بازی خانگی متوقف شد.
از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی و در هفته دوازدهم این مسابقات پرسپولیس حاجی خوش مهاباد میزبان شهرداری ارومیه بود که در پایان به نتیجه یک بر یک مقابل این تیم رضایت داد.
در دقایق ابتدایی این بازی شهرداری ارومیه توانست از روی نقطه پنالتی به گل دست یابد و پس از به ثمر رسیدن این گل پرسپولیس حاجی خوش با در دست گرفتن بازی و ایجاد حملات بر روی دروازه حریف درصدد جبران گل خورده برآمد.
 سرانجام پس از حملات پیاپی در اواسط نیمه اول از روی یک ضربه کاشته توسط اسماعیل برنا توانست بازی را به تساوی بکشاند، پس از به ثمر رسیدن گل باز این تیم پرسپولیس حاجی خوش بود که هجومی تر از حریف بازی می کرد و شهرداری ارومیه هم در ضد حملات قصد به ثمر رسیدن گل داشت.
نیمه اول بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
 با شروع نیمه دوم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد که با 21 امتیاز بعد از شهرداری ارومیه با 23در رده دوم جدول رده بندی مسابقات قرار داشت و جهت رسیدن به صدر جدول نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی داشت سراسر حالت هجومی به خود گرفت و علی رغم ایجاد موقعیت های فراوان روی دروازه حریف نتوانست گل برتری را در این بازی به ثمر رساند و به نتیجه یک بر یک و توقف خانگی دیگر رضایت داد تا فرصت صدر نشینی را از دست دهد.
بازی بعدی پرسپولیس مهاباد در هفته سیزدهم مقابل فرهنگسرای جوان ارومیه خواهد بود که جمعه هفته آینده در استادیوم آزادی مهاباد برگزار خواهد شد.
آنچه در این بازی شایان توجه بود حضور چشمگیر تماشاگران نسبت به بازی های قبلی بود، طوری که می توان این بازی را نوعی آشتی فوتبال دوستان مهابادی با فوتبال این شهر علی رغم تمام محرومیت ها بود.
هر چند تعداد هوادران فوتبال در این شهر و ظرفیت فوتبال بسیار بیشتر است اما حضور امروز در نوع خود قابل توجه بود که تلاش بیشتر مسئولین مهابادی را جهت حمایت از فوتبال این شهر جهت حضور در لیگ های بالاتر جهت بازگرداندن شور فوتبال به این دیار را می طلبد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد