تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۱۵:۱۹ بازدید: 805      نظرات: 0      کد مطلب: 4535

استفاده نادرست از اسلحه شکاری جان جوان ایوانی را گرفت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: استفاده نادرست از اسلحه شکاری باعث مرگ نوجوان 22 ساله ایلامی شده است. 
سرهنگ فرزاد یاسمی گفت: استفاده از اسلحه شکاری به صورت نادرست و سهوی باعث مرگ جوان 22 ساله در شهرستان ایوان شد.
وی افزود: با وجود توصیه های فراوان در خصوص عدم استفاده از سلاح متاسفانه این بار استفاده نادرست از اسلحه شکاری برای تفریح باعث مرگ یک جوان شد.
وی یاداور شد: شب گذشته وقوع یک فقره تیراندازی منجر به جرح در 'تنگه گرمه' شهرستان ایوان به پلیس گزارش شد که بلافاصله مأموران در محل حادثه حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام ادامه داد: تحقیقات اولیه پلیس مشخص کرد شب گذشته 5 جوان برای تفریح به منطقه عشایری 'سید قمر' در 'تنگه گرمه' از مناطق شهرستان ایوان رفته بودند که استفاده ناصحیح و سهوی از اسلحه شکاری توسط یکی از آنها باعث مرگ جوان 22 ساله همراهشان شد.
یاسمی تاکید کرد: در این حادثه فرد مضروب بلافاصله به مراکز درمانی شهرستان ایوان منتقل شد ولی متاسفانه به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
وی با اشاره به بازداشت و دستگیری چهار نفر در این رابطه گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
سرهنگ یاسمی اضافه کرد: بارها از طریق رسانه های مختلف عواقب خطرناک استفاده ناصحیح از اسلحه به خانواده‌ها تذکر داده شده است ولی متاسفانه باز هم هر از چند گاهی شاهد وقوع این حوادث ناگوار هستیم.
منبع: مرکز اطلاع رسانی پلیسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد